Hurtownia dent-r.pl

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
krystian1970
Posty: 1
Rejestracja: 27 sty 2020, 18:46

Hurtownia dent-r.pl

Post autor: krystian1970 »

Cześć! Jeśli prowadzicie własny gabinet stomatologiczny lub protetyczny i szukacie do współpracy sprawdzonej hurtowni z potrzebnym wam sprzętem, to serdecznie polecam dent-r.pl. Od kilku lat współpracuję z tą firmą i jestem bardzo zadowolony. Ich asortyment jest w pełni bezpieczny, niedrogi, ale bardzo wydajny i w większości pochodzi wprost od producenta.
Awatar użytkownika
megi25
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:19

Re: Hurtownia dent-r.pl

Post autor: megi25 »

Ja z kolei mogę polecić hurtownię stomatologiczną warszawa ze sprzętem wysokiej jakości, niezbędnym do wszelkich zabiegów. Znajdują się tu produkty do zabiegów protetycznych, materiały do wybielania zębów, materiały stomatologiczne to także akcesoria do aparatów ortodontycznych. Stałym klientom sklepu internetowego oferowany jest atrakcyjny rabat. :)
Awatar użytkownika
tomasz41
Posty: 57
Rejestracja: 03 lip 2020, 12:00

Re: Hurtownia dent-r.pl

Post autor: tomasz41 »

Moim zdaniem jeśli zależy ci na współpracy z dobrą hurtownią stomatologiczną to polecam Predent. Współpracuję już od lat i jak do tej pory nie miałem żadnych problemów. Wszystko zawsze miałem na czas i najwyższej jakości. Cenowo też są przystępni. Polecam.
ODPOWIEDZ