Dobry sklep zoologiczny online

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
kocimiętka

Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: kocimiętka »

Polecam sklep zoologiczny online karusek.com.pl. Można tam kupić karmy mokre dla kota i wiele innych produktow. Dużo markowych produktów dedykowanych dla psów, kotów i innych zwierząt domowych w aktakcyjnych cenach. Warto robić zakupy w tym internetowym sklepie zoologicznym :)
jąka

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: jąka »

kocimiętka pisze: ↑06 lip 2021, 14:43 Polecam sklep zoologiczny online karusek.com.pl. Można tam kupić karmy mokre dla kota i wiele innych produktow. Dużo markowych produktów dedykowanych dla psów, kotów i innych zwierząt domowych w aktakcyjnych cenach. Warto robić zakupy w tym internetowym sklepie zoologicznym :)
A mają tam cbd dla kota https://cannabilove.pl/produkt/olejek-cbd-dla-kota/? Chcę spróbować podawać kotce w czasie rui, żeby się nie męczyła.
Franuś90

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: Franuś90 »

Jeśli chodzi o sklep zoologiczny to uważam, że warto rzucić okiem na https://weterynaryjny.pl/bayer-foresto- ... -p-20.html Jak sami możecie zobaczyć w tym sklepie jest spory wybór obroży przeciw kleszczom.
magdalenałat

Re: Dobry sklep zoologiczny online

Post autor: magdalenałat »

To bardzo ważne aby korzystać ze sprawdzonych i atestowanych produktów jeśli chodzi o nasze zwierzaki. Drewniany żwirek zbrylający zamawiam przez internet na stronie firmy Aquafor gdzie mogę liczyć na niskie ceny i szybkie wysyłki zamówień. Żwirek dobrze pochłania zapachy i jest nieszkodliwy dla kotów. Polecam
ODPOWIEDZ