Przedszkole w Józefowie

W tym dziale dowiesz się, jakie firmy polecają pozostali forumowicze i z czyich usług warto skorzystać. Zajrzyj i podejmij decyzję!
Iwoncia

Przedszkole w Józefowie

Post autor: Iwoncia »

Dzień dobry,
czy możecie Państwo polecić jakieś przedszkole w Józefowie koło Warszawy? Czytałam że bardzo dobre opinie ma Mały Świat Przedszkole w Józefowie - https://malyswiat.pl/ . Rodzice w wielu opiniach podkreślają, że jest to miejsce czyste, ze smacznym jedzeniem dla brzdąców i dużą ilością zajęć dodatkowych - angielski, rytmika, tańce. Zastanawiam się czy nie zapisać tam dziecka. Wszędzie piszą, że cena idzie w parze z jakością. Bardzo mnie to interesuję.

Pozdrawiam
Iwona R.
marell

Re: Przedszkole w Józefowie

Post autor: marell »

Z tego co wiem, http://www.alaikot.pl/ to idealne miejsce do rozwoju dziecka. Z pomocą doświadczonych nauczycieli i angażującego środowiska, dziecko może uczyć się i odkrywać w bezpiecznej i zabawnej atmosferze. Dobrym pomysłem jest przyjrzenie się i zobaczenie, jak Twoje dziecko może skorzystać z tego niesamowitego przedszkola.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Przedszkole w Józefowie

Post autor: lena »

Jeżeli o mnie chodzi, to mogę polecić przedszkole brytyjskie warszawa Placówka ta łączy w sobie brytyjskie standardy nauczania z polską gościnnością, tworząc przyjazne i inspirujące środowisko dla maluchów. Przedszkole charakteryzuje się świetnie wyposażonymi salami oraz nowoczesnym zapleczem edukacyjnym. Kadra nauczycielska składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich podopiecznych.
ODPOWIEDZ