Wakacje a ubezpieczenie

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Violuśka

Wakacje a ubezpieczenie

Post autor: Violuśka »

woje dziecko jedzie na kolonię, obóz, zieloną szkołę lub inny zorganizowany wyjazd? Chociaż dla niego to przede wszystkim czas beztroskiej zabawy, to ty powinieneś zadbać o jego bezpieczeństwo. Jedną z metod jest wykupienie ubezpieczenie turystycznego dla dziecka.Czy warto wykupić takie ubezpieczenie dla dziecka? Uważam ,że tak bo koszt wykupienia takiego ubezpieczenia jest niewielki z korzyściami jakie można uzyskać w razie zaistnienia szkody. Na stronie z poradami jednego z ubezpieczycieli - Unilink - https://unilink.pl/porady/jakie-ubezpie ... na-wakacje znalazłam ciekawy artykuł właśnie na ten temat. Poczytaj i dowedz się czy takie ubezpieczenie to konieczność czy umiejętność przewidywania.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Wakacje a ubezpieczenie

Post autor: lena »

Też jestem zdania, że warto zadbać o ubezpieczenie. Generalnie, to nasze zdrowie i bezpieczeństwo jest bardzo ważne - nie zapominajmy o tym. Warto również zadbac o bezpieczną podróż i tutaj z całą pewnością zainteresuje was oferta wynajem samochodów Katowice To szeroko ceniona wypożyczalnia samochodów, oferująca świetne warunki.
grałka

Re: Wakacje a ubezpieczenie

Post autor: grałka »

Jeżeli jesteście zainteresowani z obliczeniem wysokości waszej składki, to Koniecznie sprawdźcie ten link: https://superpolisa.pl/partner/generali/ . Korzystam z usług firmy Generali, dlatego skorzystałem z obliczenia składki właśnie dla tej firmy. Moim zdaniem warto to zrobić, ponieważ możecie zaoszczędzić sporo środków pieniężnych. Moim zdaniem to bardzo wygodna opcja.
SoniaĆ

Re: Wakacje a ubezpieczenie

Post autor: SoniaĆ »

Może komuś z was przyda się namiar na firmę, która oferuję takie działania jak ubezpieczenie na życie, ubezpieczenia majątkowe i zdrowotne jak i tez inne ubezpieczenia to polecam zapoznać się z oferta tej firmy ubezpieczeniowej https://www.ubezpieczenia-jablonski.pl/ubezpieczenia u Pana Jabłońskiego. Biuro znajduję się na Conrada 24 lok. U3 w Warszawie.
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Re: Wakacje a ubezpieczenie

Post autor: sabka »

Poczytajcie sobie na spokojnie tutaj https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezp ... czne,11,pl na temat ubezpieczania turystycznego. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji, które mogą okazać się pomocne. Takie ubezpieczenie może przede wszystkim wybawić nas z kłopotów i pozwali czuć się komfortowo w podróży.
ODPOWIEDZ