Tworzenie sklepów online

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:33

Tworzenie sklepów online

Post autor: deborah »

Może mi ktoś doradzić w znalezieniu rzetelnej firmy oferującej Tworzenie sklepów Bydgoszcz? Rozwijam własną działalność i chciałam zainwestować w fajną stronę internetową.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Tworzenie sklepów online

Post autor: Tola »

Jeśli zamierzacie stworzyć własny sklep internetowy, to trzeba też będzie pomyśleć o jakimś magazynie? Czytałam ostatnio na stronie internetowej https://rozarent.pl/aktualnosci/nid-98- ... ernetowych artykuł, z którego wynika, że świetnym rozwiązaniem może się okazać wynajem boksów magazynowych, czyli tzw. self-storage. Czy ktoś z Was korzysta z takiego rozwiązania? Jesteście zadowoleni?
Kuśiek

Re: Tworzenie sklepów online

Post autor: Kuśiek »

Jeśli zamierzacie uruchomić swój sklep na platformie IAI, to powinniście wiedzieć, że możecie umożliwić swoim klientom, płatność w ratach lub leasingu. Wszystko co powinniście wiedzieć, znajdziecie w tym miejscu https://www.idosell.com/pl/blog/dodalis ... 1235327036. Warto zastanowić się na uruchomieniem takiej opcji dla swoich klientów.
Bączek

Re: Tworzenie sklepów online

Post autor: Bączek »

Z całą pewnością w takiej sytuacji również musimy mieć na uwadze to aby wdrożyć dobre płatności internetowe. Ja mam u siebie w sklepie od pewnego czasu płatności online https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online i jestem zdania, że jak najbardziej doskonale się one sprawdzają.
Rumiś

Re: Tworzenie sklepów online

Post autor: Rumiś »

Dokładnie jeszcze bardzo ważnym aspektem jest również samo wdrożenie niezawodnych płatności internetowych. Ja jestem zdania, że doskonale do takich działań sprawdzają się płatności online https://www.dotpay.pl/ dzięki którym wtedy nasz sklep staje się w pełni funkcjonalny.
kłapouchy123

Re: Tworzenie sklepów online

Post autor: kłapouchy123 »

Zdecydowanie z https://bluemedia.pl/oferta/platnosci-online jest więcej opcji do wyboru, można też ułatwić współpracę i płatności, zabezpieczyć je i przez to zdobywać zaufanie klientów, bo większość z nich taka formę wybiera przy płatnościach. Oszczędność czasu przede wszystkim
ODPOWIEDZ