Test internetu

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Test internetu

Post autor: DanielaT »

Gdzie za darmo wykonam test internetu? Widziałem, że ludzie proponują tę stronę https://www.predkosc.pl/ bo pokazuje ona dokładne wyniki możliwości naszego łącza internetowego. I z tego co widzę, to mój internet chodzi zdecydowanie wolniej niż powinien. Co uważacie w tym zakresie? Co mogę zrobić, aby wyniki mojego internetu były lepsze. Mam nadzieję, ze mi pomożecie.
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 123
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:07

Re: Test internetu

Post autor: Marcellus »

Szybki internet to obecnie nic rzadkiego, warto jednak zawsze skorzystać z usług jak najlepszych firm. U siebie mam internet od firmy Elbonet i działa on świetnie. Jestem zadowolony i polecam lokalnych dostawców tego typu ;)
Awatar użytkownika
Boho
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2020, 14:13

Re: Test internetu

Post autor: Boho »

Jeśli mieszkacie w Białymstoku i test internetu pokaże że wasz dostawca ma kiepską usługę to mogę polecić firmę Elpos. Oni działają tylko w Białym i okolicy, mamy u nich tv i internet właśnie i łącze dobrej jakości. 300mb/s i jak sprawdzam test to wykazuje +/- tyle
Awatar użytkownika
milosz
Posty: 97
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:37

Re: Test internetu

Post autor: milosz »

U mnie pod Warszawą fajnie działa internet satelitarny od Kempa Satellite Networks https://www.kempa-satellite.com/ Internet fajnie śmiga, wychodzi mnie niedrogo, także jestem zadowolony z wyboru dostawcy.
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Re: Test internetu

Post autor: sabka »

Na tym portalu https://bitdefender.pl/jak-dziala-siec-vpn/ można sobie poczytać na temat sieci VPN. Jest tam bowiem wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Warto bowiem zadbać o to, aby nasze połączenie z internetem było bezpieczne i przede wszystkim, aby internet był szybki i nie ulegał awarii.

loteria wizowa a wiza turystyczna
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Test internetu

Post autor: dzessi »

Ja jestem z Białegostoku i tu korzystam z oferty operatora ELPOS http://elpos.net/. Najlepszy lokalny dostawca w okolicy. Mają w ofercie nie tylko internet ale też kablówkę i telefony stacjonarne. Duży wybór pakietów do wyboru, niewygórowane ceny, świetna obsługa klienta.
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: Test internetu

Post autor: gotowy »

U mnie prędkość zgodnie z oczekiwaniami, zgodnie z umową. Nie raz już sprawdzałem takimi programami do mierzenia prędkości. A internet mam od https://fiberlink.pl/ . Firma działa na terenie Małopolski, mają mnóstwo zadowolonych klientów, jeśli szukacie stabilnego łącza, telewizję i telefonię w pakiecie to bez obaw możecie z nimi umowę podpisywać.

klinika onkologii kraków garncarska
ODPOWIEDZ