Szkoła policealna - Cosinus

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: MariuszSt »

Co sądzicie o wyborze szkoły policealnej w kierunku technik masażysta, bądź Opiekun Medyczny? Już powoli zbliża się termin wyboru a ja kompletnie nie wiem na co postawić. Sądzicie, że to dobry kierunek rozwoju i przede wszystkim czy sama szkoła jest dobrze przygotowana?
Awatar użytkownika
Jackos
Posty: 41
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:40

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: Jackos »

Moim zdaniem akurat, jeśli interesują Cię kierunku Medyczne i chciałbym w przyszłości się w nim rozwijać pod względem zawodowym to zdecydowanie polecam sprawdzić ofertę szkoły Cosinus. Tym bardziej, ze tryb nauczania w ich przypadku jest weekendowy, więc nie koliduje to z pracą, jest darmowy i jednocześnie pozwala dobrze przygotować się do egzaminu kwalifikacyjnego który będzie potwierdzeniem zawodu i można podbijać rynek pracy (a zainteresowanie jest naprawdę spore osobami po tych kierunkach).
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 39
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:48

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: Karek »

To akurat prawda, jedna z nielicznych pewnych i rzetelnych szkół policealnych która przygotowuje dobrą ofertę edukacyjną, zapewnia profesjonalnych nauczycieli i do tego też wiele profitów ja zaczynają naukę na kierunku Opiekun Medyczny w Łodzi otrzymałam darmowy karnet na siłownię OK System i jeszcze mogłam wybrać dodatkowy darmowy kurs (potwierdzony certyfikatem), aby jak najefektywniej się rozwijać.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: Milekk01 »

Też mi się tak wydaje, chociaż jeszcze się nie uczyłem w Cosinus to kilku moich znajomych tak. Mają swoje wymagania, zajęcia też podobno dobrze prowadzone, więc można za darmo jeszcze zdobyć dobre kwalifikacje tylko potrzeba chęci!
Awatar użytkownika
AdamUk
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:47

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: AdamUk »

Rzeczywiście warto sprawdzić, bo na pewno warto! Oczywiście masz jeszcze trochę czasu na sprawdzenie różnych kierunków bo nabór na nowy semestr się dopiero zaczyna, ale to już tak naprawdę zależy czym chcesz się zajmować w przyszłości i czy taka praca będzie dawała Ci odpowiednią przyjemność. Natomiast podsumowując jestem jak najbardziej za Cosinus!
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: Tola »

A jakie szkoły językowe możecie polecić? Konkretniej chodzi mi o naukę języka francuskiego...Czy oferta Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online jest Waszym zdaniem atrakcyjna? Czy ktoś z Was miał wcześniej z tą szkołą do czynienia?
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 411
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: birdy »

Od zawsze wszystko co zwiazane było ze szkołą mi sie podobało. Nawet sam znalazłem najciekawsze oferty na podręczniki na stronie https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola Jest tutaj tego naprawdę bardzo dużo
Awatar użytkownika
annake
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2020, 13:22

Re: Szkoła policealna - Cosinus

Post autor: annake »

Sprawdźcie sobie też Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 w Warszawie, oferują kierunki takie jak technik administracji, technik BHP czy opiekunka środowiskowa. Tu sobie więcej na ten temat poczytacie https://cku1.edu.pl/strona/szkola-policealna W każdym razie ja jestem zadowolona z nauki u nich, pracuję w administracji. Co do tej szkoły jeszcze to mogę powiedzieć, że prowadzą naukę na wysokim poziomie, mają nowoczesną bibliotekę i Centrum Multimedialne i dają duże wsparcie - oprócz samych kadr nauczycielskich możecie liczyć na pomoc pedagoga, psychologa i doradcy zawodowego, bardzo to przydatne.
ODPOWIEDZ