najlepsze maszyny CNC

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Seweryn1973
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2022, 7:50

najlepsze maszyny CNC

Post autor: Seweryn1973 »

Jakie maszyny cnc macie w swoich zakładach? Pytam, bo sam niedługo będę musiał zainwestować w kilka i chcę się dowiedzieć co tak naprawdę się przydaje. Interesuje mnie na pewno wycinarka laserowa, bo wiem że jej mi brakuje. Co jeszcze przychodzi wam do głowy oprócz tokarek i różnego rodzaju pras? Będę wdzięczny za wszystkie podpowiedzi, pozdrawiam ;)
BEZCYKLOWA

Re: najlepsze maszyny CNC

Post autor: BEZCYKLOWA »

Jestem ciekawa, jak cięcie laserowe blachy może działać i to dla mnie jest ważne, żebym po prostu znalazła kogoś od tego. Może dacie mi jakieś wskazówki? Kto Waszym zdaniem da nam odpowiednią przestrzeń i da nam to, czego potrzebujemy? Dajcie znać, co sądzicie.
karinka98

Re: najlepsze maszyny CNC

Post autor: karinka98 »

U kogo mogę zamówić na przykład spawanie mosiądzu ? Jestem pewna, że sporo osób się z tym styknęło, więc czekam na porady ogólnie. Może nie znam się na tym, ale wiem, że mam do pospawania starą maszynę i ktoś musi się tym kompleksowo zająć.
ankaaa

Re: najlepsze maszyny CNC

Post autor: ankaaa »

Według mojej oceny, ciągniki rolnicze dostępne w ofercie firmy https://solistraktor.pl/ciagniki-rolnicze/ są naprawdę godne uwagi. Firma ta charakteryzuje się bogatym asortymentem, co pozwala na dopasowanie sprzętu do indywidualnych potrzeb każdego gospodarstwa rolnego.
ODPOWIEDZ