Kurs języka angielskiego w Poznaniu

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: Milekk01 »

Hej :)
Jeśli potrzebujecie sprawdzonej szkoły językowej która będzie w stanie dobrze nauczyć Was angielskiego kilka razy szybciej niż tradycyjne rozwiązania to warto zwrócić uwagę na http://poznan.ei.edu.pl/ ponieważ uczą według metodą Callana, która sprawdza się na świecie i również w moim przypadku przyniosła oczekiwane efekty.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: Tola »

Jeśli natomiast szukalibyście jakiegoś sprawdzonego kursu języka angielskiego dla firm na dobrym poziomie, to polecam zapoznać się z ofertą Centrum Edukacji Profi Lingua na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/dla-firm. Jestem przekonana, że będziecie zadowoleni. Centrum to działa bowiem już od wielu lat na rynku i ma mnóstwo zadowolonych uczniów ;)
MarlenaŚ

Re: Kurs języka angielskiego w Poznaniu

Post autor: MarlenaŚ »

Ja ze swojej strony polecam zadbać już teraz o dodatkowe pomoce naukowe dla swoich dzieci bo nie wiadomo co będzie za miesiąc....a prognozy nie są niestety pozytywne. Ja już zamówiłam dla córki materiały z serii "Matura zdalna bez stresu - praktyczne podręczniki i ćwiczenia" z tej strony https://sklepkujonek.pl/matura.
ODPOWIEDZ