foteliki samochodowe Cybex

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Safana
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 14:40

foteliki samochodowe Cybex

Post autor: Safana »

Hej, jak oceniacie foteliki samochodowe Cybex? Wydaje mi się, że większość akcesoriów dla dzieci tej marki ma naprawdę dobre opinie, dlatego właśnie zainteresowałam się ich produktami bo akurat muszę dokupić kilka rzeczy. Polecacie mi wybrać jakiś konkretny model fotelika? Chętnie przyjrzę się waszym propozycjom, tak zresztą będzie mi łatwiej coś znaleźć, dzięki :)
liliv

Re: foteliki samochodowe Cybex

Post autor: liliv »

A czy ktoś z was ma jakieś doświadczeni z fotelikami MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... GreyMax.01 ? Tak pytam, ponieważ poszukuję czegoś odpowiedniego dla mojego dziecka - coś bezpiecznego i dobrego jakościowo. A te foteliki mi się wydają naprawdę dobre - co sądzicie na ich temat?
Tisza

Re: foteliki samochodowe Cybex

Post autor: Tisza »

Nasze dzieci jeździły w fotelikach , teraz są już za duże i dla tego wozimy je zapięte w pasy skb dla bezpieczeństwa. Myślę że to bardzo dobry gadżet który rewelacyjnie się sprawdza zarówno na co dziń jak i w nagłych wypadkach
kingakos

Re: foteliki samochodowe Cybex

Post autor: kingakos »

Ja mam starsze dzieci i wozimy ich w pasach Smart kid belt wygodne dla nich nie krępuja ruchów i łatwe w przepięciu do innego samochodu. Bezpieczne i mało miejsca zajmują super patent dobrze że już foteliki odeszły w zapomnienie.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: foteliki samochodowe Cybex

Post autor: kropka »

Jak dzieci są malutkie to lepiej w foteliku przewozić a nie ma z tym problemu bo nawet w wypożyczalni samochodów mają możliwość zarezerwowania samochodu z takich wyposażeniem. Czytałam o tym między innymi na tym blogu https://comfortcar.pl/blog/aktualnosci/ ... samochodu/
ODPOWIEDZ