Doradztwo finansowe

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Donat
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 23:37

Doradztwo finansowe

Post autor: Donat »

Witam. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny, ale gubię się w ofertach banków. Szukam doradcy finansowego, który pomoże mi wybrać ofertę. Słyszałam o bbpartnership.pl, ponoć naprawdę wiedzą co robią i świetnie pomagają optymalizować koszty kredytu i wybrać najlepszy bank. Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
berenisia
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:39

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: berenisia »

Ja jakiś czas temu byłam w Warszawie https://affinance.pl u doradcy finansowego. Dzięki nim dowiedziałam wszystkiego i od razu pomogli mi wybrać placówkę bankową i ogarnąć te wszystkie formalności związane z kredytem.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: martek »

Dobry doradca może się przydać w różnych sprawach, z którymi samemu trudno byłoby sobie poradzić. Mi na przykład była potrzebna pomoc w związku z kredytem, który brałam we frankach. Zwróciłam się do https://cleverstep.pl/ w Poznaniu. Sprawdzili umowę, a że zawierała klauzule niedozwolone to podpisałam z nimi umowę na współpracę. Bez żadnych kruczków, ukrytych opłat, a samą współpracę oceniam wzorowo.
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 54
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: gotowy »

Na takie doradztwo warto się zdecydować w przypadku planów podjęcia dodatkowej inwestycji kapitału firmy. Można zlecić dodatkową analizę ryzyka, więcej na ten temat przeczytacie na https://www.wawrus.pl/biznes/due-dilige ... gocjacjach . Jeśli w ten sposób można uniknąć utraty części kapitału to jak najbardziej warto taką analizę przeprowadzić.
Markoś

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: Markoś »

Z takiego doradztwa skorzystałem starając się o kredyt na firmę. W Finanza pani Sylwia Fiedoruk jest menagerem regionalnym i to z Nią najpierw się kontaktowałem. Numer telefonu jak coś to 48 730 850 128, wszystko wytłumaczy, udzieli wyczerpujących informacji i pokieruje co dalej zrobić.
RomanŻ

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: RomanŻ »

Ja też korzystałem z pomocy firmy https://gruparcdf.pl/oferta , która oferuję pomoc w kredytach firmowych, ubezpieczeniach, finansowaniu Klientów indywidualnych. Firma do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i profesjonalnie.
kądziorek

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: kądziorek »

W przypadku utraty płynności finansowej i problemach finansowych kancelaria lexa jest w stanie pomóc. Zajmują się wsparciem kredytobiorców, działaniami windykacyjnymi i antywindykacyjnymi. Pomagają przy upadłości. Im wcześniej się do nich zgłosicie, tym większe szanse na oddłużenie i ochronę majątku
wołczyk

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: wołczyk »

Oj tak, nie wiem czy jest ktoś bardziej skuteczny w tych sprawach niż Lexa, zobacz na https://kancelarialexa.pl/ jakimi sprawami się zajmują ich prawnicy.
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: betere »

dobrze jest mieć takiego sprawdzonego doradcę finansowego i z Warszawy https://www.boldinvest.pl/ polecam. ja zawsze się do niego udaję jak potrzebuję pomocy czy to z kredytem czy kwestiami finansowymi

bromance bromance
włoszka

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: włoszka »

Sprawy rozliczeniowe u nas prowadzi S&S-tax, zerknij na kadry i płace http://biurorachunkowe-sastax.pl/Kadry z ich oferty, żadnych problemów, zawsze na czas i w 100% prawidłowo. Nie ma z nimi żadnych problemów, warto znaleźć księgowych na poziomie
Jabłuszko

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: Jabłuszko »

To prawda doradztwo finansowe jest bardzo ciekawym rozwiązaniem i ja również jestem zdania, że jak najbardziej same finanse są niezwykle ważne i na pewno warto co nieco na ich temat wiedzieć. Kiedy już nasza firma zaczyna się rozwijać to także dość ważną sprawą jest to aby uruchomić w przedsiębiorstwie dział kadr oraz płac. Zachęcam każdego do tego aby zapoznał się z wpisem https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dk ... o-korzysci gdyż system payroll jest na pewno godny uwagi.
ODPOWIEDZ