Doradztwo finansowe

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Donat
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2019, 23:37

Doradztwo finansowe

Post autor: Donat »

Witam. Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny, ale gubię się w ofertach banków. Szukam doradcy finansowego, który pomoże mi wybrać ofertę. Słyszałam o bbpartnership.pl, ponoć naprawdę wiedzą co robią i świetnie pomagają optymalizować koszty kredytu i wybrać najlepszy bank. Macie z nimi jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
berenisia
Posty: 32
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:39

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: berenisia »

Ja jakiś czas temu byłam w Warszawie https://affinance.pl u doradcy finansowego. Dzięki nim dowiedziałam wszystkiego i od razu pomogli mi wybrać placówkę bankową i ogarnąć te wszystkie formalności związane z kredytem.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: martek »

Dobry doradca może się przydać w różnych sprawach, z którymi samemu trudno byłoby sobie poradzić. Mi na przykład była potrzebna pomoc w związku z kredytem, który brałam we frankach. Zwróciłam się do https://cleverstep.pl/ w Poznaniu. Sprawdzili umowę, a że zawierała klauzule niedozwolone to podpisałam z nimi umowę na współpracę. Bez żadnych kruczków, ukrytych opłat, a samą współpracę oceniam wzorowo.
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: gotowy »

Na takie doradztwo warto się zdecydować w przypadku planów podjęcia dodatkowej inwestycji kapitału firmy. Można zlecić dodatkową analizę ryzyka, więcej na ten temat przeczytacie na https://www.wawrus.pl/biznes/due-dilige ... gocjacjach . Jeśli w ten sposób można uniknąć utraty części kapitału to jak najbardziej warto taką analizę przeprowadzić.
Markoś

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: Markoś »

Z takiego doradztwa skorzystałem starając się o kredyt na firmę. W Finanza pani Sylwia Fiedoruk jest menagerem regionalnym i to z Nią najpierw się kontaktowałem. Numer telefonu jak coś to 48 730 850 128, wszystko wytłumaczy, udzieli wyczerpujących informacji i pokieruje co dalej zrobić.
RomanŻ

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: RomanŻ »

Ja też korzystałem z pomocy firmy https://gruparcdf.pl/oferta , która oferuję pomoc w kredytach firmowych, ubezpieczeniach, finansowaniu Klientów indywidualnych. Firma do każdej sprawy podchodzi indywidualnie i profesjonalnie.
kądziorek

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: kądziorek »

W przypadku utraty płynności finansowej i problemach finansowych kancelaria lexa jest w stanie pomóc. Zajmują się wsparciem kredytobiorców, działaniami windykacyjnymi i antywindykacyjnymi. Pomagają przy upadłości. Im wcześniej się do nich zgłosicie, tym większe szanse na oddłużenie i ochronę majątku
wołczyk

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: wołczyk »

Oj tak, nie wiem czy jest ktoś bardziej skuteczny w tych sprawach niż Lexa, zobacz na https://kancelarialexa.pl/ jakimi sprawami się zajmują ich prawnicy.
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: betere »

dobrze jest mieć takiego sprawdzonego doradcę finansowego i z Warszawy https://www.boldinvest.pl/ polecam. ja zawsze się do niego udaję jak potrzebuję pomocy czy to z kredytem czy kwestiami finansowymi
włoszka

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: włoszka »

Sprawy rozliczeniowe u nas prowadzi S&S-tax, zerknij na kadry i płace http://biurorachunkowe-sastax.pl/Kadry z ich oferty, żadnych problemów, zawsze na czas i w 100% prawidłowo. Nie ma z nimi żadnych problemów, warto znaleźć księgowych na poziomie
Jabłuszko

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: Jabłuszko »

To prawda doradztwo finansowe jest bardzo ciekawym rozwiązaniem i ja również jestem zdania, że jak najbardziej same finanse są niezwykle ważne i na pewno warto co nieco na ich temat wiedzieć. Kiedy już nasza firma zaczyna się rozwijać to także dość ważną sprawą jest to aby uruchomić w przedsiębiorstwie dział kadr oraz płac. Zachęcam każdego do tego aby zapoznał się z wpisem https://mikroprzedsiebiorcaroku.pl/a/dk ... o-korzysci gdyż system payroll jest na pewno godny uwagi.
Bosski

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: Bosski »

Proces upadłości firmy może również otworzyć możliwości dla nowych inwestorów. Czasami aktywa firmy są sprzedawane poniżej ich wartości rynkowej, co może być atrakcyjne dla kupujących. Szczegółowe informacje na temat tej kwestii znajdziesz na stronie https://olesnicainfo.pl/rozmaitosci/co- ... sc/224110/ i to może być szansa na rozwój dla innych przedsiębiorstw.
Meduza

Re: Doradztwo finansowe

Post autor: Meduza »

W kontekście dynamicznie zmieniającego się rynku finansowego, emisja obligacji opartych na WIRON może przyciągnąć uwagę inwestorów. Więcej informacji znajduje się na stronie https://polskastrefa.pl/emisja-obligacj ... y-nastapi/ i data emisji nie została jeszcze ogłoszona, ale z pewnością wielu inwestorów z niecierpliwością oczekuje na tę okazję. Obligacje te mogą być dobrym wyborem w obecnych warunkach rynkowych.
ODPOWIEDZ