Dobra książka - jaką sprawdzić?

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Dobra książka - jaką sprawdzić?

Post autor: MariuszSt »

Cześć
Szukając ciekawych propozycji w zakresie książek polecam zwrócić uwagę na księgę pięciu kręgów https://musashi.com.pl/ która jest świetną propozycją dla osób, które interesują się zarówno japońską sztuką walki, jak i postępowaniem zgodnie z zasadami co może także przydać się w Waszym codziennym życiu. Pozdrawiam i zdajcie relację jak już sprawdzicie ten bestseller :)
Awatar użytkownika
kasia50
Posty: 52
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:33

Re: Dobra książka - jaką sprawdzić?

Post autor: kasia50 »

Jestem na etapie czytania powieści " Ostatnia godzina " jest dobrą książką wciągającą czytelnika . Taką zamówiłam sobie z tej strony tutaj
https://www.taniaksiazka.pl/ostatnia-go ... 37024.html . W tej historii dwójka ludzi musi postawić na szali swoje własne dusze i wybrać pomiędzy wiecznym potępieniem, a zbawieniem, które ich ocali. Są zmuszeni porzucić znane im dotychczas życia i wziąć sprawy w swoje ręce.
Awatar użytkownika
megi25
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:19

Re: Dobra książka - jaką sprawdzić?

Post autor: megi25 »

Ja mogę polecić książki Guillaume Musso, na prawdę wciągają od pierwszej strony. Osoby nie zaznajomione z jego twórczością odsyłam do tej strony https://livro.pl/blog/guillaume-musso-k ... bily-rynek. Mnie osobiście najbardziej podobał się "Zjazd absolwentów" i polecam tę książkę każdemu fanowi zagadek i mocnych wrażeń.
Awatar użytkownika
Miszka
Posty: 129
Rejestracja: 12 lut 2020, 21:13

Re: Dobra książka - jaką sprawdzić?

Post autor: Miszka »

Skoro mowa o ksiązkach to od siebie polecam przeczytać : Poproś abym Ci wybaczyła https://www.wattpad.com/story/235376272 ... czy%C5%82a To świeżutka powieść typu after ł i bardzo się cieszę że na niego natrafiłam. Historia jest bardzo wciągająca - nieprzewidywalna a zarazem bardzo namiętna miłość dwóch osób - co prawda natrafiają po drodze na przeszkody ale to zakończenie... jestem pod wrażeniem. Czytałam cały czas z wypiekami na twarzy
ODPOWIEDZ