Agencja social media - warto inwestować?

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:33

Agencja social media - warto inwestować?

Post autor: deborah »

Cześć, uważacie że warto jest zainwestować w Agencja social media Łódź oraz reklamę w internecie? Podzielcie się swoimi opiniami.
Baśka

Re: Agencja social media - warto inwestować?

Post autor: Baśka »

Zdecydowanie tak! Marketing internetowy to chyba najbardziej skuteczna forma reklamy i ta, która przynosi najlepsze efekty. Sama długo się nad tym zastanawiałam, ale w końcu się zdecydowałam. Obecnie wszyscy szukają produktów czy usług w internecie ważne jest więc, aby twoja firma była widoczna. Agencja social media Warszawa zajmuje się prowadzeniem social mediów mojej firmy, a także pozycjonowaniem. Bardzo wszystkim polecam.
Awatar użytkownika
boleczka
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:38

Re: Agencja social media - warto inwestować?

Post autor: boleczka »

Ja postawiłam na agencję https://influeme.com.pl/ która kieruje przekaz do potencjalnych odbiorców różnymi kanałami, w tym przez socjal media. Największą skuteczność jednak osiągają przez marketing internetowy, realizowany poprzez osoby bardziej znane w branży. To znacząco zwiększa widoczność marki jak i buduje zaufanie względem oferty.
kamilaka

Re: Agencja social media - warto inwestować?

Post autor: kamilaka »

Wydaje mi się, że warto, ja sama zdecydowałam się na współpracę z firmą specjalizującą się w promocji w social mediach, tutaj możesz sobie sprawdzić ofertę - https://kup-komentarze.pl/produkt/widzo ... -facebook/, i jestem na prawdę zadowolona z efektów, znacznie zwiększyło się zainteresowanie moja strona internetową i udało się zdobyć nowych klientów :)
ODPOWIEDZ