Administracja serwerami dedykowanymi

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
rut_97
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:40

Administracja serwerami dedykowanymi

Post autor: rut_97 »

Cześć! Poszukuję profesjonalistów, którzy zajmą się kompleksową obsługą serwera dedykowanego. Znalazłam ofertę https://bezpiecznafirma.com.pl/ i zastanawiam się, czy warto z niej skorzystać. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Herakliusz1975
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2020, 19:55

Re: Administracja serwerami dedykowanymi

Post autor: Herakliusz1975 »

Sam współpracuję z tą firmą i mogę ją serdecznie polecić. Znają się nie tylko na konfiguracji czy optymalizacji, ale i bezpieczeństwie, więc w każdej chwili odpowiednio zareagują, a ja mogę być spokojny o mój serwer i komputer ;)
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Administracja serwerami dedykowanymi

Post autor: Lenka »

Moim zdaniem obecnie dużo korzystniejsze jest korzystanie z infrastruktury opartej o chmury obliczeniowe takie jak Microsoft Azure czy Google Cloud. Doskonałym dodatkiem do takiego rozwiązania jest usługa Netii, Cluod Tunnel. Więcej informacji o tej usłudze znajdziecie tutaj https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... oud-tunnel. Według mnie to najbardziej korzystne rozwiązanie, gwarantujące bezpieczeństwo i szybkość przetwarzania danych.

kanał wywiewny przez ścianę
MarekSom

Re: Administracja serwerami dedykowanymi

Post autor: MarekSom »

Wielu użytkowników często zaniedbuje instalację wszystkich niezbędnych programów, dlatego sami mogą na to cierpieć. Czuję się dużo spokojniej odkąd zacząłem używać https://hetmanrecovery.com/pl/how-to-re ... partitions Pomaga mi to utrzymać pracę mojego laptopa roboczego w porządku i nie martwić się o bezpieczeństwo danych. Radzę też o tym pomyśleć. Widziałam, że ceny takich komputerów o tych samych parametrach są dużo niższe niż gdyby kupowało się całkiem nowy sprzęt.
goooat

Re: Administracja serwerami dedykowanymi

Post autor: goooat »

Nie znam się na tym, a jak mam wam powiedzieć, co i jak, to jednak sprawa ma się na tyle dobrze, że jednak warto poszukać pomocy z serwerami. Jeszcze takie https://goodatservice.com/ontologia/ kwestie warto pamiętać. To jest dla mnie fajną sprawą, by budzić różnego rodzaju możliwości. Co wy na to?
ODPOWIEDZ