Pracownia MG Projekt

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 29
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:13

Pracownia MG Projekt

Post autor: maja »

Co wiecie na temat pracowni MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/ i orgaznizowanych przez nią promocjach? A może ktoś się skusił na ich projekt i powie, jacy to fachowcy?
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:36

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: lagodna »

No co ja mogę powiedzieć. Rysunki w porządku, wszystko dokładnie opisane, rzuty zrobione. Promocje na nie są naprawdę, to żaden pic na wodę. Zdecydowanie jesteśmy za tą pracownią.
Awatar użytkownika
funny
Posty: 59
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:42

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: funny »

My mamy od nich jednego z Tytanów, dom wybudowałam i wygląda niesamowicie. Nic, poza zewnętrzem domu, nie zmienialiśmy i wygodnie nam się mieszka. A w tym roku to nawet w konkursie ich braliśmy udział, nie wygraliśmy, ale nagroda pocieszenia przyleciała ;) . My jesteśmy jako inwestorzy, bardzo zadowoleni.

plzkbr7a g ngk
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 113
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:29

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: zosia »

Rozważamy już jakiś czas budowę domu i wiem, że warto zacząć od wyboru odpowiedniego projektu domu ale dla nas to bardzo duze wyzwanie. Podobają nam sie nowoczesne rozwiązania i takie projekty jakie realizują Ci architekci https://wybieramprojekt.pl/projekt-domu ... azem-is37/ . Moim zdaniem te nowoczesne projekty mają wiele fajnych rozwiązań. Wy jesteście zwolennikami takich projektów?
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: aleks »

Czasem dookoła planowanego budynku czy osiedla jest zbyt duży poziom hałasu. W takim przypadku mogę doradzić skorzystanie z usług zielonogórskiej firmy http://www.pomiaryakustyczne.net/ Zajmują się ochroną przeciwdźwiękową, redukcją hałasu i wyciszaniem obiektów, na pewno zaproponują skuteczne rozwiązania pozwalające na bardziej komfortowe warunki mieszkaniowe.
ODPOWIEDZ