mieszkania na wynajem

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Awatar użytkownika
Marlena81
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2022, 0:37

mieszkania na wynajem

Post autor: Marlena81 »

Hej, byliście kiedyś w jakimś biurze nieruchomości w poszukiwaniu lokalu do wynajęcia? Interesują mnie mieszkania do wynajęcia w Świdnicy i nie wiem czy powinnam szukać na własną rękę, czy właśnie poszukać jakiegoś pośrednika. Wydaje mi się, że teraz samemu trudno będzie znaleźć coś sensownego, a pośrednicy zawsze dokładnie sprawdzają oferty, mam rację?
mirella12

Re: mieszkania na wynajem

Post autor: mirella12 »

A może ktoś z was szuka mieszkania we Wrocławiu? Jeśli nie masz jeszcze znalezionego mieszkania, do którego chcesz się przeprowadzić, to zapoznaj się z ofertą firmy PFR Nieruchomości mieszkań pod najem instytucjonalny https://wroclaw.mdr.pl/ . Firma jest liderem na rynku jeśli chodzi o ilość mieszkań do wynajmu. Osiedle powstaje przy ul. Kolejowej; w samym centrum Wrocławia, blisko Starego Miasta.
Juras

Re: mieszkania na wynajem

Post autor: Juras »

Rynek nieruchomości jest pełen niespodzianek i często nieprzewidywalny. Jeśli chcesz uniknąć komplikacji i szybko sprzedać swoją nieruchomość, skup za gotówkę może być dla Ciebie. Na https://homly.to/ można znaleźć firmę, która oferuje takie usługi w atrakcyjnych warunkach.
Jaskier

Re: mieszkania na wynajem

Post autor: Jaskier »

Ostatnio zastanawiałem się nad szybką sprzedażą mojej nieruchomości i trafiłem na informacje o skupach nieruchomości za gotówkę. Serwis https://kupujemym.pl/ wydaje się być jednym z liderów w tej dziedzinie. Ktoś miał z nimi do czynienia?
ODPOWIEDZ