kupno mieszkania

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Kikuś

kupno mieszkania

Post autor: Kikuś »

Zastanawiam się czy nie skontaktować się z Bankier Finanse http://www.e-bankier.pl ponieważ mają naprawdę duży wybór propozycji jeśli chodzi o finansowanie, kredyty oraz pożyczki. Będą w stanie doradzić, ale też zapewnić dogodne warunki do spłaty i to bez jakichś dodatkowych poukrywanych kosztów.
oluśka

Re: kupno mieszkania

Post autor: oluśka »

Ja mam zamiar skontktować się z biurem nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro nieruchomości ma dobre opinie i duże doswiadczenie - na rynku od 2007r. Ma w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego, rybnickiego oraz Jastrzębia-Zdroju. Na stronie są dane kontaktowe które ułatwią mi kontakt.
Zdziś

Re: kupno mieszkania

Post autor: Zdziś »

W sumie kupno mieszkania to jest na pewno bardzo ważna sprawa i muszę przyznać, że jak najbardziej warto jest wybrać mądrze. Muszę przyznać, że jeśli natomiast ktoś chce sprzedać mieszkanie i zależy mu na czasie to również jest fajna opcja. Wystarczy skontaktować się z firmą https://skupujemym.pl/ która skupuje rożnego rodzaju nieruchomości.
ODPOWIEDZ