jaki dom bez pozwolenia?

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Awatar użytkownika
owidiusz
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2022, 20:21

jaki dom bez pozwolenia?

Post autor: owidiusz »

Skorzystał już ktoś z was z możliwości budowy domu bez pozwolenia? Ja bardzo bym chciał się dowiedzieć, jak to wygląda od strony realizacji. Spodobał mi się dom modułowy bez pozwolenia 70m2, a konkretnie jego projekt no i pomyślałem, że skoro i tak zastanawiałem się nad inwestycją w budowę, to czemu by nie wybrać właśnie takiego rozwiązania. Sądzicie, że warto?
aixa

Re: jaki dom bez pozwolenia?

Post autor: aixa »

Właśnie wiem, że można w tym kierunku podziałać, ale jak dla mnie, to na pewno takie https://www.mgprojekt.com.pl/aktualnosci/dodatki-do-projektu-domu/ dodatki są ważne. Nawet do domów do 70 metrów. Niżej macie namiar na pracownię, która ma na to patenty:
Biuro Architektoniczne MG Projekt 03-112 Warszawa ul. Uczniowska 14 (Białołęka) (na spotkania zapraszamy do nowego biura na ul. Uczniowskiej 13) tel. (22) 676 66 83, kom. 600 392 884 email: [email protected]
dżejj899

Re: jaki dom bez pozwolenia?

Post autor: dżejj899 »

Tak naprawdę ja mam problem z energetyką i jak na razie nie możemy wyłapać, co jest nie tak. Niemniej jednak pod wieloma względami dla mnie jest ratunek, a mianowicie firma jk projekt . Jakoś nieszczególnie mogę sobie na ten temat powiedzieć więcej, jednak ja to sobie sprawdzam niektóre funkcje, ale ja nie do końca mogę mieć wrażenie, o co chodzi. I jeśli już, to czekam na informacje, jak to wy widzicie i dlaczego tak.
ODPOWIEDZ