Hale plandekowe

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 44
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:42

Hale plandekowe

Post autor: heniutek »

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z takim tworem jak hale plandekowe Warszawa? Jaka jest efektywność tego typu obiektów? Czy łatwo jest ogrzać tego typu hale? Jak wygląda tam strata ciepła?
Awatar użytkownika
Kitern
Posty: 62
Rejestracja: 23 sty 2020, 13:49

Re: Hale plandekowe

Post autor: Kitern »

Gdy stanąłem przed wyborem rozwiązania pod nowy magazyn zastanawiałem się nad halą namiotową. Ostatecznie zdecydowałem się na halę namiotową w wersji ocieplanej. Budową hali zajęła się firma Rem-Tech https://www.budownictwostalowe.com/ . Hala jest bardzo solidna, wytrzymała, a do tego izolowana, dzięki czemu wewnątrz łatwiej jest utrzymać określoną temperaturę. Firma Pana Artura spisała się na medal i z całym przekonaniem mogę ją polecić.
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Hale plandekowe

Post autor: orsoo2 »

Myślę, ze w takim miejscu dobrze jest mieć zaplecze wózków widłowych, które pomogą usprawnić i zoptymalizować pracę. W https://www.ipz.com.pl/ znajdziecie bardzo szeroki wybór - mają zarowno modele używane jak i nowe. I co fajne - oferują również wynajem wózków, co dobrze się sprawdzi dla tych, ktorzy potrzebują sprzętu tylko tymczasowo.
Grześ

Re: Hale plandekowe

Post autor: Grześ »

Będąc w temacie rolnictwa, korzystacie może z hal rolniczych? Pytam, ponieważ zainteresowała mnie oferta firmy https://protan-elmark.com.pl/oferta/hale-rolnicze/ i chciałbym dowiedzieć się więcej na ten temat. Sprawdza wam się ona w praktyce? Chciałbym taką hale najpierw traktować jako sortownie plonów, a z czasem przerobić ją na garaż dla moich maszyn rolniczych. Co sądzicie o tym pomyśle?
ODPOWIEDZ