wynajem długoterminowy

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
zenuś

wynajem długoterminowy

Post autor: zenuś »

Zastanawiam się czy lepszy jest klasyczny leasing czy wynajem długoterminowy i myślę że ta druga propozycja jest korzystniejsza. W leasingu jest goła usługa finansowa, a w przypadku najmu mamy możliwość dostania dodatkowych opcji takich jak serwis, assistance czy OC i wiele innych. Jestem ciekaw waszego zdania na ten temat?
Piotruś

Re: wynajem długoterminowy

Post autor: Piotruś »

Według mnie korzystniejszą opcją jest wzięcie auta w leasing. Po skończonej umowie możemy auto wykupić. Warto wejść na stronę https://leasing.sos.pl/ Jest tam wiele ciekawych ofert. Konsultant powie Ci na jakich warunkach możesz dostać leasing. Na pewno też odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania.
piotrZ

Re: wynajem długoterminowy

Post autor: piotrZ »

Ja ostatnio slyszałem o leasingu na maszyny z Chin. Znalazłem taką informację tu https://www.leason.pl/leasing-maszyny-z-chin/ Prawdo podobnie wielu wlaścicieli firm sięga po tą mozliwość. Ważne jest to że każda maszyna do leasingu musi posiadać oznaczenie CE. Co znaczy że spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej dot bezpieczeństwa użytkowania, ochrony zdrowia i środowisk.
ODPOWIEDZ