Ubezpieczenie OC

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
temari01
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:33

Ubezpieczenie OC

Post autor: temari01 »

Chcę znaleźć coś tańszego niż mam. Może jakaś porównywarka? Taka jak to https://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html ? Korzystaliście z tego może?
Ludzie patrzyli z daleka, bo z daleka łatwiej patrzeć na taką rozpacz.
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kappa »

Ja zawsze korzystam z porównywarek bo w ten sposób można znaleźć najtańsze ubezpieczenie. I pytanie jaki masz staż? Bo jeśli niewielki to tutaj https://mubi.pl/poradniki/oc-dla-mlodych-kierowcow/ znajdziesz tanie OC dla młodych kierowców - poczytaj sobie, bo jest tu wiele praktycznych wskazówek na to jak obniżyć składkę ubezpieczenia
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: DanielaT »

Według mnie w porównywarce https://ubea.pl/ są dość dobre propozycje :) Warto się z nimi bliżej zapoznać :)
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
Osto
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:05

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Osto »

Na mnie dobre wrażenie robi towarzystwo inwestycyjne vienna life- znacie/korzystacie? Ostatnio w trakcie pobytu na ich stronie natrafiłam też na ciekawy artykuł: https://viem.viennalife.pl/pl/artykuly/ ... y-samochod
salka

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: salka »

W sytuacji, gdy potrzebujemy ubezpieczenia OC dla naszego samochodu naturalnie chcemy wybrać najtańszą opcję. Dobrze jest skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie https://inszury.pl/ , ponieważ pozwala to szybko porównać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych i zorientować się, jakie są ich ceny. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić na wysokości składki.
ella939

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ella939 »

Zacznijmy od tego, ze dobór odpowiedniego ubezpieczenia OC przede wszystkim rozpoczynamy od tego, aby sprawdzić wielkość składek. Ubezpieczenie OC w przypadku wielu różnych ubezpieczycieli wygląda podobnie. Zerknijcie na stronę https://dfs24.pl/ i tam sprawdźcie, co oferują.
Bezaa7

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Bezaa7 »

Będąc w tematyce ubezpieczeń, warto także zadbać o ubezpieczenie szkolne dzieci. Takie ubezpieczenie daje nam zabezpieczenie na wypadek różnych, nieprzewidzianych wydarzeń w szkole, a także podczas wakacji . Dobrze jest zapoznać się z informacjami na ten temat np. tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać.
ODPOWIEDZ