Ubezpieczenie OC

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
temari01
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 8:33

Ubezpieczenie OC

Post autor: temari01 »

Chcę znaleźć coś tańszego niż mam. Może jakaś porównywarka? Taka jak to https://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/0.html ? Korzystaliście z tego może?
Ludzie patrzyli z daleka, bo z daleka łatwiej patrzeć na taką rozpacz.
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kappa »

Ja zawsze korzystam z porównywarek bo w ten sposób można znaleźć najtańsze ubezpieczenie. I pytanie jaki masz staż? Bo jeśli niewielki to tutaj https://mubi.pl/poradniki/oc-dla-mlodych-kierowcow/ znajdziesz tanie OC dla młodych kierowców - poczytaj sobie, bo jest tu wiele praktycznych wskazówek na to jak obniżyć składkę ubezpieczenia
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: DanielaT »

Według mnie w porównywarce https://ubea.pl/ są dość dobre propozycje :) Warto się z nimi bliżej zapoznać :)
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
Osto
Posty: 4
Rejestracja: 24 sie 2019, 11:05

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Osto »

Na mnie dobre wrażenie robi towarzystwo inwestycyjne vienna life- znacie/korzystacie? Ostatnio w trakcie pobytu na ich stronie natrafiłam też na ciekawy artykuł: https://viem.viennalife.pl/pl/artykuly/ ... y-samochod
salka

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: salka »

W sytuacji, gdy potrzebujemy ubezpieczenia OC dla naszego samochodu naturalnie chcemy wybrać najtańszą opcję. Dobrze jest skorzystać z kalkulatora dostępnego na stronie https://inszury.pl/ , ponieważ pozwala to szybko porównać oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych i zorientować się, jakie są ich ceny. Dzięki temu możemy sporo zaoszczędzić na wysokości składki.
ella939

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: ella939 »

Zacznijmy od tego, ze dobór odpowiedniego ubezpieczenia OC przede wszystkim rozpoczynamy od tego, aby sprawdzić wielkość składek. Ubezpieczenie OC w przypadku wielu różnych ubezpieczycieli wygląda podobnie. Zerknijcie na stronę https://dfs24.pl/ i tam sprawdźcie, co oferują.
Bezaa7

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Bezaa7 »

Będąc w tematyce ubezpieczeń, warto także zadbać o ubezpieczenie szkolne dzieci. Takie ubezpieczenie daje nam zabezpieczenie na wypadek różnych, nieprzewidzianych wydarzeń w szkole, a także podczas wakacji . Dobrze jest zapoznać się z informacjami na ten temat np. tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ dzięki czemu łatwiej będzie Ci wybrać.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: kropka »

Pamiętacie o możliwości skorzystania z samochodu zastępczego z oc sprawcy? Czytałam na tej stronie https://zastepczy.org/tu/pocztowe-tuw-s ... pczy-z-oc/ o takiej możliwości. Na przykład kiedy mój samochód w wyniku kolizji trafiłby do naprawy, wtedy mogę korzystać z samochodu zastępczego na czas tej naprawy
Tadziu

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Tadziu »

Korzystanie z internetowych platform wyceny ubezpieczeń, takich jak https://www.balcia.pl/pl/ umożliwia konsumentom dostęp do szerokiej gamy ofert bez konieczności osobistego odwiedzania placówek czy kontaktowania się z agentami. Jest to wygodna opcja dla osób ceniących swój czas i preferujących samodzielne poszukiwanie informacji.
Gość

Re: Ubezpieczenie OC

Post autor: Gość »

Ja ubezpiecznie samochodu OC AC wykupowałem w sieci bo tam mi znajomy polecił i opłacało się. Mam niską składkę, warunki dobre, nie zamienił bym na nic innego teraz.
ODPOWIEDZ