pomoc drogowa

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Eduś91233

pomoc drogowa

Post autor: Eduś91233 »

Cześć, powiedzcie mi która firma zajmuje się naprawą aut. Popsuł mi się samochód i nie wiem który Warsztat samochodowy Żywiec mi pomoże. Możecie doradzić mi coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: pomoc drogowa

Post autor: Tola »

Pojazdy pomocy drogowej powinny być oczywiście wyposażone w profesjonalne wyciągarki do aut. Ja widziałam ostatnio całkiem duży wybór takich wyciągarek na stronie internetowej https://terenowiec.pl/. Jak sądzicie, lepsze są wyciągarki ręczne, elektryczne czy hydrauliczne?
Sławomir

Re: pomoc drogowa

Post autor: Sławomir »

W trakcie zimy popularnym problemem jest brak możliwości odpalenia samochodu w trybie normalnym. Dlatego wszystkim zainteresowanym chciałbym polecić oferte pomoc drogowa Kraków, gdzie znajdziecie równiez usługi odpalania awaryjnego samochodu. Czy ktoś z Was równiez korzystał z ich usług?
Sebixć

Re: pomoc drogowa

Post autor: Sebixć »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy POLONIA Serwis http://poloniaserwis.pl/kontakt/ , która oferuję takie usługi jak badania techniczne pojazdów puławy , serwis naczep , serwis samochodów dostawczych. Kilka razy korzystałem z usług tego firmy i naprawdę robią szybko naprawy a co najlepsze w dobrych cenach.
elżunia1

Re: pomoc drogowa

Post autor: elżunia1 »

Popsuty samochód trzeba dostarczyć do warsztatu. W tym zadaniu na pewno pomoże Wam pomoc drogowa i auto holowanie Lublin Speed-Bus: https://www.pomocdrogowalublin.pl/ . Miałam okazję z nimi współpracować i polecam. Bardzo szybko sobie poradzili z tym zadaniem.
Emilian Kowalskiż

Re: pomoc drogowa

Post autor: Emilian Kowalskiż »

Jeżeli jesteśmy w temacie pomocy drogowej to jak się zdarzy taka sytuacja to polecam skorzystać z pomocy drogowej sprawdzonej firmy. Ja kilka razy miałem taką nieprzyjemność, że auto stanęło mi na środku drogi i za każdym razem korzystałem z pomocy tej firmy https://www.assistance-partner.com.pl/o ... oc-drogowa, która oferuję całodobową pomoc drogową na terenie Trójmiasta i okolic. Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tego punktu i jeżeli jest taka koniecznie dzwonić do nich.
koink

Re: pomoc drogowa

Post autor: koink »

Korzystaliśmy raz, odholowano nas pod dom i tyle, w sumie szybko przyjechali, co się ceni. Później korzystaliśmy z usług rzeczoznawcy, który wycenił koszt szkód samochodowych, jakie nasze auto poniosło w wyniku zderzenia. Zwróciliśmy się o pomoc do specjalisty w tym zakresie z firmy Kubatek https://www.kubatek.com.pl/oferta/koszt ... ochodowych z Tymbarka. On profesjonalnie i kompleksowo podszedł do zlecenia, wykonał specjalistyczną ocenę i wycenę szkód. Pracował terminowo i w dobrej cenie, polecam.
baer

Re: pomoc drogowa

Post autor: baer »

W zeszłym tygodniu samochód nam się zepsuł na trasie. No nikt się tego nie spodziewał, w samochodzie byliśmy z małymi dziećmi, jechaliśmy do rodziny na święta, a tu takie coś. Na szczęście już byliśmy blisko Łap, więc szwagier po nas przyjechał, a pomoc drogowa, po która zadzwoniliśmy, odholowała nam samochód do warsztatu. Korzystaliśmy z usług pomocy drogowej firmy Kon-Pol https://www.kon-pol.com.pl/pomoc-drogowa z Łap. Oni szybko przyjechali i zaraz załatwili sprawę. Ceny mają korzystne, szczerze ich polecam.
anikk

Re: pomoc drogowa

Post autor: anikk »

Ja miałam strasznego stracha. Nie dość, że ktoś wymusił na nas pierwszeństwo, to jeszcze druga osoba też chciała, ale nie zdążyła i w nas uderzyła. Samochód już wrócił z warsztatu, dało się go uratować. Korzystaliśmy z usług pomocy drogowej i warsztatu KAWETA https://kaweta.pl/index.php/pl/uslugi/n ... adkowa-aut w Sokółce. Oni są rzetelni, pomoc przyjechała szybko i zaraz się wszystkim zajęli. Cena całej usługi była korzystna, firma doskonale się spisała i jest naprawdę godna polecenia.
noak

Re: pomoc drogowa

Post autor: noak »

No my skorzystaliśmy z usług pomocy drogowej, która jako pierwsza nam wyskoczyła w google. To, jak się okazało, był dobry wybór, bo zadzwoniliśmy po firmę Inter Car https://www.intercar-service.pl/oferta/pomoc-drogowa w Łodzi. Oni wykonali wszystkie czynności pomocy drogowej i też szybko przyjechali, do tego mają własny warsztat, a w nich blacharza i lakiernika, którzy profesjonalnie zajęli się wgnieceniem i rysami w moim samochodzie. Firma jest rzetelna i godna polecenia.
karollk

Re: pomoc drogowa

Post autor: karollk »

Nam samochód zepsuł się nocą, wracaliśmy od znajomych coś koło 1 rano i pech chciał, że niestety do domu już nie dojechaliśmy. Zadzwoniliśmy po pomoc do firmy Hienka http://www.hienka-krakow.pl/uslugi/ w Krakowie. Oni pracują całodobowo, odholowali nas w bardzo niskiej cenie, na korzystnych warunkach. Ogólnie to mają także swój warsztat samochodowy, w którym później nam samochód naprawili. Ich oferta jest kompleksowa, mechanicy i pracownicy są rzetelni i uczciwi, polecam.
diankaa

Re: pomoc drogowa

Post autor: diankaa »

Oj tak, tak - warto wiedzieć do kogo się zgłosić, jak chodzi o pomoc drogową... Bo bywają różne sytuacje i warto być na nie przygotowanym. Ja to przykładowo sporo się dowiedziałam teraz odnośnie https://pomoc-drogowa-warszawa.supermechanik.pl - że są to prawdziwi specjaliści i działają ekspresowo.
luna88

Re: pomoc drogowa

Post autor: luna88 »

Jeżeli szukalibyście pomoc drogową na terenie Krakowa, to możecie chociażby tutaj https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-krakow się rozglądnąć... Ponieważ mają tam cały zbiór sprawdzonych firm. Które nie tylko oferują autoholowanie, ale i naprawy, uruchomienie pojazdu, dowóz paliwa.
dosiaa

Re: pomoc drogowa

Post autor: dosiaa »

No to może jeszcze zobaczcie sobie oferty https://carsio.pl/pomoc-drogowa-bialystok/ - ponieważ tam dowiecie się na temat tego, gdzie w ogóle szukać pomocy drogowej. Zwłaszcza dowiecie się tam - na jakie dokładnie działania w ramach tej usługi możecie liczyć. A dwa dowiecie się czy warto w ogóle skorzystać z takich usług?
ODPOWIEDZ