Kurs i egzamin Warszawa

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
jonatan1966
Posty: 1
Rejestracja: 23 gru 2020, 14:02

Kurs i egzamin Warszawa

Post autor: jonatan1966 »

Jak sądzicie, do jakiej auto szkoły w Warszawie najrozsądniej będzie zapisać się na kurs i zdawać egzamin? Sporo dobrego słyszy się o lejdis-gentleman-osk.pl. Zresztą ta oferta wydaje mi się też najlepsza. Polecacie?
Awatar użytkownika
Pafnucy1977
Posty: 1
Rejestracja: 02 gru 2020, 19:59

Re: Kurs i egzamin Warszawa

Post autor: Pafnucy1977 »

Właśnie w tej szkole szczerze polecam zdawać egzamin na prawo jazdy w Warszawie, jak i chodzić na kurs. Zaletą są oczywiście instruktorzy i przyjazna atmosfera, jaka tam panuje. Nic dziwnego, że szkoła ma same pozytywnie opinie.
Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 123
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:07

Re: Kurs i egzamin Warszawa

Post autor: Marcellus »

Ja mogę też polecić szkołę jazdy z Poznania. Na stronie https://www.zdajprawko.pl/ można znaleźć do nich kontakt. Jeśli zależy wam na skutecznej nauce i odpowiednim podejściu do kursantów to warto się do nich wybrać. Na egzaminie nie będziecie mieć wtedy z niczym problemów.
boguśka

Re: Kurs i egzamin Warszawa

Post autor: boguśka »

Kurs z prawa jazdy robiłam w https://autodrive.com.pl/ i powiem wam, że bardzo się cieszę, że wybrałam akurat tą szkołę jazdy. Podejście instruktorów okazało się naprawdę bardzo dobre, a same jazdy odbywały się bez żadnego stresu, więc jak najbardziej polecam.
ODPOWIEDZ