Kamerki samochodowe

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Kamerki samochodowe

Post autor: Tola »

Witam,
czy korzystacie w Waszych autach z tak zwanych kamerek samochodowych? Gdzie się w nie zaopatrzyliście? Ile zapłaciliście? Ja widziałam ostatnio całkiem niemały wybór takich wideorejestratorów na stronie https://smartcams.pl/. Polecam się tam rozejrzeć, bo ceny wcale nie są wygórowane ;)
Awatar użytkownika
narka02
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:38

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: narka02 »

Kamerki samochodowe to jedno, co powinien posiadać dobry samochód. Przydają się w różnych sytuacjach, w zależności, czy coś się stało na parkingu czy na drodze. Ale również potrzebne są dobre głośniki https://www.ceneo.pl/Glosniki_samochodowe . W końcu rzadko kto nie słucha muzyki, jadąc do pracy czy do miasta, albo na rekreacyjny wypad, prawda?
Awatar użytkownika
Kandi33
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:54

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: Kandi33 »

My niedługo będziemy chcieli sobie wypożyczyć samochód - https://www.fleetcorp.pl/modlin/ więc taka kamerka jak najbardziej by nam się przydała. Szczególnie, że tym samochodem mamy zamiar trochę pozwiedzać, więc warto na pewno zaopatrzyć się w taki gadżet. Nigdy nie wiadomo, kiedy można nagrać coś ciekawego na drodze.
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: suselka »

Niedawno do auta kupiliśmy sobie mikavi pq4 dual. To tak naprawdę dwie kamerki, jedna na przód, druga na tył. Dzialają bardzo dobrze, kąt widzenia jako obejmują to prawie 360 stopni i to co wyrożnia te kamery to możliwość ustawienia 24h/dobę nagrywania, nie musi być żadnego wyzwalacza typu uderzeni auta, tylko tryb parkingowy można ustawić cały czas aktywny, a ma zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora
Awatar użytkownika
Ojan
Posty: 11
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:03

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: Ojan »

Ale jak 24h? Czyli taka kamerka ma tak dobrą baterię czy podłączasz jakoś inaczej? Powerbank? Jak to działa?
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: suselka »

Możesz podpiąć pod zapalniczkę, rejestrator ma zabezpieczenie przez rozładowaniem akumulatora, jakby spadło do niebezpiecznego poziomu to odłącza urządzenie.
Awatar użytkownika
Ojan
Posty: 11
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:03

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: Ojan »

Ok, tak myślałem. A jak z trybem parkingowym, bo nie ukrywam że to też jest istotne. Doczytałem w specyfikacji, że jest do zestawu dołączany adapter który wpina się gdzieś w instalację auta. Też tak masz podłączone?
Awatar użytkownika
Mattt
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 2:29

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: Mattt »

Bardzo wiele pozytywnych komentarzy jest na ten temat. Chyba będzie to odpowiednie.
Bóg stworzył gwiazdy, ja je produkuję.
Awatar użytkownika
mixer
Posty: 14
Rejestracja: 05 gru 2019, 23:02

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: mixer »

też mam Mikavi ale model PQ1. Szef taką zakupił do auta służbowego. Fajnie się sprawdza. Obraz wyraźny. Działa kamerka szybko. Macie jakieś filmiki z tej Mikavi PQ4?
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: suselka »

Ojan pisze: ↑30 lis 2019, 13:13 Ok, tak myślałem. A jak z trybem parkingowym, bo nie ukrywam że to też jest istotne. Doczytałem w specyfikacji, że jest do zestawu dołączany adapter który wpina się gdzieś w instalację auta. Też tak masz podłączone?
tak, właśnie w instalację mam to teraz wpięte, żeby już spokojnie na noc zostawiać, masz w zestawie gotowy adapter. Wejdź sobie na yt https://www.youtube.com/watch?v=IOMoI35W4m4 tu masz bardzo fajny materiał na temat tej kamery
Awatar użytkownika
mario46
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2020, 20:48

Re: Kamerki samochodowe

Post autor: mario46 »

Swój wideorejestrator samochodowy długo dość wybierałem, bo zależało mi na tym by jedna z kamer również nagrywała wnętrze pojazdu. Praca na taksówce niesie ze sobą pewne zagrożenia szczególnie nocą. Wybór padł na onet, głownie właśnie ze względu na rejestrację wnętrza pojazdu. Wcześniej nabyłem też tam bezprzewodową kamerę cofania, z której też byłem zadowolony.
Zobacz rejestrator jazdy z gps auto vod ad-1
ODPOWIEDZ