Hurtownia części motoryzacyjnych

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
sonia98
Posty: 10
Rejestracja: 08 lip 2019, 11:06

Hurtownia części motoryzacyjnych

Post autor: sonia98 »

Sama się dziwię, że tak późno przekonałam się do sklepu z częściami samochodowymi https://www.malexa.pl/. Wcześniej z uporem maniaka kupowałam w lokalnej hurtowni, a okazało się to kiepskim pomysłem na dłuższą metę. Chętnie poznam też jakieś wasze ulubione, dobre sklepy z częściami.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Hurtownia części motoryzacyjnych

Post autor: Tola »

A skoro już mowa o częściach motoryzacyjnych, to jak wygląda Wasza wiedza na temat wałów napędowych w samochodzie? Jeśli słabo, to polecam zajrzeć do artykułu na stronie internetowej https://takiewaly.pl/budowa-walow-napedowych/. Dowiecie się z niego, jak są takie wały napędowe zbudowane i do czego służą ;)
dżess

Re: Hurtownia części motoryzacyjnych

Post autor: dżess »

O, no i to mi odpowiada, bo muszę się czegoś porządnego doszukać. Może spróbuję z czymś takim https://www.rooader.pl/czesci-do-wsk/strona-1/ .Co mówicie? Może znacie ten sklep i będziecie w stanie mi więcej o nim powiedzieć? Ja to muszę znaleźć wiele elementów, bo starego WSK właśnie będę remontować z partnerem, dlatego ważne są sprawdzone polecenia.
ODPOWIEDZ