Gaz w aucie

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Gaz w aucie

Post autor: DanielaT »

czy opłaca się montaż takiej instalacji w samochodzie? Słyszałem ostatnio o auto gaz i podobno znają się na rzeczy. Mają świetne ceny jeżeli chodzi o te usługi.
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Gaz w aucie

Post autor: birdy »

Będąc w temacie instalacji gazowej w samochodzie, to może zainteresuje was BRC SQ32. Z tego co się dowiedziałam z internetu, instalacja gazowa SEQUENT 32, to najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej, przeznaczonym do samochodów 3- i 4-cylindrowych, wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. A wy co na ten temat uważacie? Macie zamontowane instalacje LPG w swoich samochodach i moglibyście powiedzieć jak wam się jeździ? :)
Awatar użytkownika
Ojan
Posty: 11
Rejestracja: 29 wrz 2019, 15:03

Re: Gaz w aucie

Post autor: Ojan »

Generalnie instalacje LPG to zawsze dobry pomysł bo generują spore oszczędności, a sam montaż zwraca się po mniej więcej roku. Ja mam u siebie w Subaru Outback z silnikiem 2.5 typu Boxer właśnie wspomnianą przez Ciebie instalacje. Od momentu montażu czyli od ok 3 lat w serwisie byłem z 4 razy. Wszystkie wizyty na przeglądy. Instalacja ma prawie 70 tys.km na liczniku i nie zauważyłem różnicy w jeździe m-y tym co było na Pb a na LPG.
Awatar użytkownika
radecki
Posty: 75
Rejestracja: 05 mar 2020, 19:39

Re: Gaz w aucie

Post autor: radecki »

Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć o autogazie to sprawdźcie sobie tę stronę http://knra.pl/wszystko-o-autogazie/ Na ich stronie znajdziecie tez listę sprawdzonych specjalistów zajmujących się montażem instalacji gazowych w samochodach, ja skorzystałem z poleconego przez nich punktu i rzeczywiście dobrze się u mnie sprawdził.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 113
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:29

Re: Gaz w aucie

Post autor: zosia »

Ja też ma lpg Opel i jak najbardziej polecam. Sporo podróżuję samochodem, zarówno prywatnie jak i służbowo, więc takie rozwiązanie okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Wam też polecam, na pewno nie pożałujecie.
ODPOWIEDZ