Akcesoria motocyklowe

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
gigiś

Akcesoria motocyklowe

Post autor: gigiś »

Jestem wielkim fanem motocykli i właśnie poszukuje dla siebie odpowiedniego stroju. Możecie polecić sklep gdzie kupię wszystko czego potrzebuję?
omłet

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: omłet »

A na jakim moto jeździsz? jak na ścigu to kombinezon z żółwiem, jak harley to skóra oraz jak na turystyku to porządna kurtka. Możesz rozejrzec sie na stronie https://motoklan.pl/287-gadzety-i-akces ... tocyklisty gdzie z pewnościa znajdziesz wszystko czego będziesz potrzebowac.
Michałek1908908

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: Michałek1908908 »

Jeżeli szukasz dobrych części do swojego motocykla lub chcesz sprzedać swoje stare części, to polecam Ci sprawdzić ten serwis ogłoszeniowy - części i akcesoria motocyklowe. :D :D :D :D
Sezon się jeszcze nie zaczął, bo za oknem jeszcze śnieg, ale jeszcze troszkę i będzie można śmigać na motorze. :D :D :D :D :D
jaś

Re: Akcesoria motocyklowe

Post autor: jaś »

a czy wiecie panowie drodzy gdzie ja kupie dobrą kurteczke ale na wędkowanie z chłopakami?
Mam model fox rage windblocker m jestem z niej bardzo zadowolony ale przytyło mi się niestety przez tą pandemię, lockdowny i inne i coś czuje, że nawet w l mi się brzuch nie zmieści...

molten libertria
ODPOWIEDZ