lekarz medycyny pracy

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Chociemira79
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2024, 16:07

lekarz medycyny pracy

Post autor: Chociemira79 »

Witajcie kochani! Poszukuję pomocy w zakresie medycyny pracy Gliwice. Najbardziej interesuje mnie oczywiście znalezienie odpowiedniej poradni, bo bardzo mi na tym zależy. Może ktoś z Was ma już doświadczenie z lekarzem medycyny pracy w Gliwicach? Chętnie wysłuchałabym wszelkich Waszych opinii i porad. Macie do powiedzenia coś, czym chcielibyście się podzielić? Z góry dziękuję za pomoc!
Anioł

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: Anioł »

W ramach prywatnej opieki zdrowotnej, pacjenci mają możliwość korzystania z regularnych badań profilaktycznych, które mogą wcześnie wykrywać choroby. Informacje o takich badaniach dostępne są na https://zdrowie.pzu.pl/ co pozwala na lepsze planowanie opieki zdrowotnej.
adam445

Re: lekarz medycyny pracy

Post autor: adam445 »

Jakiś czas temu skorzystałem z oferty polecanego mi, nowoczesnego Centrum Medycznego FMC W Łodzi, gdzie uzyskałem pomoc z zakresu leczenia z rehabilitacja . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ