Męskie kłopoty

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
funny
Posty: 59
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:42

Męskie kłopoty

Post autor: funny »

Z czym faceci mogą się męczyć? Jakie mogą mieć problemy zdrowotne?
Awatar użytkownika
lagodna
Posty: 46
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:36

Re: Męskie kłopoty

Post autor: lagodna »

O tym to można mówić dużo . Faceci przecież też są ludźmi i mają takie same problemy, jak my, czyli na przykład z hormonami. I tutaj to mamy na przykład problem z testosteronem, który może się obniżać z różnych powodów. Warto jednak szybko działać, by facet był do końca sprawny. Jak , to tutaj https://sportsempire.pl/niski-poziom-te ... -leczenie/ opisano.
Awatar użytkownika
narka02
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:38

Re: Męskie kłopoty

Post autor: narka02 »

No mój to ma problem z potencją i za nic nie chce pójść do apteki po leki, bo uważa, że to mu uwłacza godności i że będą się z niego śmiali. Ja jednak się nie złoszczę, bo wiem, że w tej https://www.apteka-leki.pl/ aptece też te środki dostanę i to tak, że nikt się nie dowie. Dostanie więc do łykania i nie będzie wymówki. A jak to nie pomoże, to do lekarza pojedziemy i już.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Męskie kłopoty

Post autor: Tola »

A co z infekcjami intymnymi? Nie tylko kobiety na nie cierpią. Mężczyźni mogą na przykład mieć grzybicze zapalenie napletka, co również jest dla nich bardzo nieprzyjemne.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: Męskie kłopoty

Post autor: martek »

Mogą mieć różne problemy, tylko nie każdy chce o nich mówić, a nawet przyznać. Na szczęście małymi krokami do swojego męża dotarłam, przecież widziałam że jest problem. Przez przerost prostaty miał kłopot z nietrzymaniem moczu. Popytałam, poczytałam i kupiłam Octenicare. Nawet łagodzi podrażnienia, ale przede wszystkim radzi sobie skutecznie z nieprzyjemnym zapachem moczu. Podnosi komfort takiego samopoczucia.
końcaloiy

Re: Męskie kłopoty

Post autor: końcaloiy »

Męskie kłopoty
All the faces in the world are mirrors. What kind of reflections do you see in the faces of the people you meet?
voip phone system
łokietek

Re: Męskie kłopoty

Post autor: łokietek »

martek pisze: ↑01 gru 2020, 0:15 Mogą mieć różne problemy, tylko nie każdy chce o nich mówić, a nawet przyznać. Na szczęście małymi krokami do swojego męża dotarłam, przecież widziałam że jest problem. Przez przerost prostaty miał kłopot z nietrzymaniem moczu. Popytałam, poczytałam i kupiłam Octenicare. Nawet łagodzi podrażnienia, ale przede wszystkim radzi sobie skutecznie z nieprzyjemnym zapachem moczu. Podnosi komfort takiego samopoczucia.
chyba taki przerost to się inaczej leczy
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: Męskie kłopoty

Post autor: gotowy »

U starszych panów dość często pojawiają się problemy z prostatą. Często jest to łagodny rozrost ale wielu pacjentów otrzymuje także diagnozę nowotworu gruczołu krokowego. Przyczyn jego pojawienia się może być wiele, głównie to wiek pacjenta (najwięcej nowotworów raka prostaty wykrywa się u mężczyzn pomiędzy 65 a 80 rokiem życia) ale na https://zabiegidavinci.pl/baza-wiedzy/rak-prostaty/ wśród czynników zwiększających ryzyko zachorowania wymienione są także otyłość, brak aktywności fizycznej, niezdrowy tryb życia czy mutacja genu BRCA. Profilaktyka i regularne badania to podstawa - wczesne wykrycie raka prostaty jest kluczowym czynnikiem wpływającym na skuteczność leczenia.
Miśka90

Re: Męskie kłopoty

Post autor: Miśka90 »

Mężczyźni mogę cierpieć tak jak kobiety na wiele dolegliwości, czasem może to być związane z genetyką, dlatego warto przy niepokojących dolegliwościach zrobić badania genetyczne i ja do tego polecam tę klinikę https://www.gyncentrum.pl/badania-genetyczne. Pracują tam specjaliści, którzy na pewno poradzą jakie badania wykonać. Ja, polecam!
orsoł2

Re: Męskie kłopoty

Post autor: orsoł2 »

Męskie kłopoty mogą być różne, ale przychylam się do opinii poprzedników, że w starszym wieku prostata jest bardzo popularna. Niestety nie jest to przyjemna dolegliwośc i na pewno nie należy zwlekać, tylko leczyć. A wiem z autopsji, ż epanowie nie lubia przyznawac się do tego.
ODPOWIEDZ