Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Miśka33

Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Miśka33 »

Przychodzę do Was z pytaniem jak radzicie sobie z siwiejącymi włosami, bo u mojego męża no niestety ale jest z tym coraz większy problem. Możecie podrzucić mi sprawdzone rozwiązania, mam nadzieję że z Waszą pomocą jednak szybciej trafię na rozwiązania które realnie działają. Pozdrawiam ;)
Dyńka

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Dyńka »

No to mogę Wam sprzedać Wam mój sposób na problem z siwymi włosami, a jest to preparat GR-7 https://gr-7.eu/ który działa świetnie, w składzie wyłącznie naturalne substancje bez elementów farbujących. Dokładnie dociera do cebulek włosów pobudzając ich produkcję melaniny ;)
Wozoń

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Wozoń »

No to jak już skuteczny preparat na problemy związane z siwymi włosami to preparat GR-7 https://gr-7.eu/ naprawdę fajnie się sprawdza pod względem skuteczności działania, dobrej ceny i też składu bo przede wszystkim skupia się na naturalnych produktach bez chemicznych barwników. Z resztą lepiej jak sami się co do niego przekonacie.
Miśka33

Re: Jak wygrać z siwymi włosami u mężczyzny?

Post autor: Miśka33 »

Wozoń pisze: ↑20 wrz 2021, 19:31 No to jak już skuteczny preparat na problemy związane z siwymi włosami to preparat GR-7 https://gr-7.eu/ naprawdę fajnie się sprawdza pod względem skuteczności działania, dobrej ceny i też składu bo przede wszystkim skupia się na naturalnych produktach bez chemicznych barwników. Z resztą lepiej jak sami się co do niego przekonacie.
Skoro tak radzicie, to trzeba będzie sprawdzić! Dzięki wielkie za wskazówki, mam nadzieję że i mi pomoże z tą siwizną :D
ODPOWIEDZ