Event z inwestycji

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Event z inwestycji

Post autor: Arkadiusz1 »

Dzisiaj jest o tyle prościej rozwijać się w branży nieruchomości, że organizowane są specjalne eventy, które pomagają odpowiednio podejść do tego tematu. Od razu przychodzi mi na myśl wydarzenie takie jak http://wiwn.pl Śmiało możecie tam zaglądac, bo w ten sposób będziecie w stanie jeszcze efektywniej zadbać o Wasz biznes.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Event z inwestycji

Post autor: aleks »

Dla chcących zorganizować dobry event doradzam wypożyczalnię gastronomiczno-eventową https://gastro4rent.pl/ Wynajmiecie tam sprzęty gastronomiczne a także meble, mównice, namioty, lampy grzewcze, flippery czy girlandy świetlne. Maja nawet fotobudkę, która zawsze jest hitem na imprezach. Wypożyczalnia działa online.
Awatar użytkownika
milosz
Posty: 97
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:37

Re: Event z inwestycji

Post autor: milosz »

To ja z kolei podrzucę kontakt na agencję mówców i gwiazd - Personal Reactor http://personalreactor.pl/ Współpracują ze znanymi konferansjerami i prezenterami, mogą oni prowadzić eventy, szkolenia firmowe czy wykłady motywacyjne. Powiem wam, że u nas super się sprawdzili, świetna agencja, na pewno będziemy jeszcze korzystać z ich kontaktów.
Awatar użytkownika
passiflora
Posty: 131
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:26

Re: Event z inwestycji

Post autor: passiflora »

Na takim evencie warto mieć własnie produkty i dodatki do lokalu gastronomicznego, na przykład lady chłodnicze https://www.benler.pl/lady-chlodnicze które przedłużą żywotnosc jedzenia
Awatar użytkownika
Robert1985
Posty: 16
Rejestracja: 12 lut 2020, 11:33

Re: Event z inwestycji

Post autor: Robert1985 »

Zorganizowanie eventu firmowego to wielkie wyzwanie organizacyjne ale jeżeli siedzimy w tej branży już trochę to wiemy, że warto mieć sprawdzone firmy. Jeżeli ktoś z was szuka dobrej firmy, która oferuję oprawę muzyczną na różne imprezy to polecam skontaktować się z firmą http://coral.art.pl/.
Awatar użytkownika
kłapouchy
Posty: 69
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:42

Re: Event z inwestycji

Post autor: kłapouchy »

Event to bardzo dobra forma pokazania jakie inwestycje poczyniliśmy ale nie tylko. Dzięki temu możemy zdobyć nowych klientów i oczywiście dać znać szerszemu gronu o naszej firmie. Szukając jakiegoś rozwiązania na zorganizowanie takiego eventu trafiłam na ten link https://vformers.pl/ dzieki któremu bardzo dużo zrozumiałam jeśli chodzi o event
Awatar użytkownika
dermonek
Posty: 48
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:24

Re: Event z inwestycji

Post autor: dermonek »

Jesteśmy świeżo po firmowym evencie i mogę śmiało napisać, że wszystko udało się zgodnie z planem. Od firmy https://360s.eu/ ogarnęliśmy Ekrany LED Zielona Góra lubuskie jakby ktoś na przyszłość chciał to polecam, bo warto. Do tego wszystkiego oczywiście przepyszny catering i jeszcze kilka innych atrakcji żeby pracownikom nie było nudno. Organizacyjnie trochę ciężko było, ale najważniejsze, że zostało to zapięte na ostatni guzik.
ODPOWIEDZ