Co na rany

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 60
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:44

Co na rany

Post autor: kasiunia »

Mamy okres wakacyjny i urazy otarcia i inne rany zdarzają się dość często.Szczególnie tak się dzieje jeśli jesteśmy na wakacjach a nasze dzieciaki wymyślają sobie coraz bardziej"wykwintne" zabawy.Właśnie wtedy dochodzi do różnych urazów .Jeśli zapoznamy się ze sposobami udzielania pomocy to np. przemywanie rany nie będzie dla nas problemem i w takich sytuacjach wizyta u lekarza będzie zbędna.Zaoszczędzimy przy tym mnóstwo czasu.
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 69
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:11

Re: Co na rany

Post autor: Krystian »

Wiesz co na początek to coś do dezynfekcji. Teraz też dostępne sa różne takie maści i plastry przyspieszające gojenie się ran. Zerknij na ofertę apteki internetowej https://www.apteka-leki.pl/ . Tu możesz kupić rożne środki do pielęgnacji nawet trudno gojących się ran. Apteka oferuje produkty sprawdzone i bezpieczne. Przy zakupach za 119 zł wysyłka jest bezpłatna.
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Co na rany

Post autor: Fijaa »

Najlepszy z możliwych wyborów to Octenisept działa bardzo dobrze odkarzająco rane i pomaga się jej zabliźnić. Ja nawet drożdżaki u psa jestem w stanie leczyc tym środkiem, jest bezpieczny również dla dzieci. Złoty środek jakiego w tych czasach potrzebujemy.
Awatar użytkownika
henreyka21
Posty: 12
Rejestracja: 03 maja 2019, 22:14

Re: Co na rany

Post autor: henreyka21 »

Polecam spray na rany, bardzo dobre działanie odkażające i leczące stan zapalny.
Awatar użytkownika
daniel24
Posty: 26
Rejestracja: 21 lut 2020, 18:03

Re: Co na rany

Post autor: daniel24 »

Fijaa pisze: ↑01 kwie 2020, 18:36 Najlepszy z możliwych wyborów to Octenisept działa bardzo dobrze odkarzająco rane i pomaga się jej zabliźnić. Ja nawet drożdżaki u psa jestem w stanie leczyc tym środkiem, jest bezpieczny również dla dzieci. Złoty środek jakiego w tych czasach potrzebujemy.
Na prawdę działa na drożdżaki u psa? W życiu bym nie pomyślał, szczerze mówiąc. Kilka dni temu zauważyłem u mojego Chow Chow https://johndog.pl/blog/rasy/chow-chow/ zaczerwienienie na brzuchu. Zamierzałem z nim iść na wizytę do weterynarza. Czy stosowanie octeniseptu jest na prawdę skuteczne? Konsultowałeś to z lekarzem? Wyleczyłeś nim psa?
Awatar użytkownika
Karolinq
Posty: 26
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:46

Re: Co na rany

Post autor: Karolinq »

Ostatnio się skaleczyłam i niestety pojawił mi się stan zapalny skóry . Na szczęście w domu miałam odpowiednie preparaty do odkażania i obyło się bez wizyty u lekarza :)
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Co na rany

Post autor: marta6768 »

Ważne jest, aby wybrać naprawdę dobry preparat na rany. Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się octenicare, który ma na tyle szerokie zastosowanie i łagodne działanie, że można go stosować nawet u niemowląt. Na pewno nie raz Ci pomoże przy ranach i bliznach, więc polecam.

program gastro szef instrukcja
ODPOWIEDZ