Apteka internetowa - jaka?

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
turkus
Posty: 50
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:19

Apteka internetowa - jaka?

Post autor: turkus »

Jak kupujecie leki online? Myślę, że obecnie najbezpieczniej jest kupować wszystko online. Oczywiście najważniejsze są rzeczy pierwszej potrzeby takie jak leki. Ciekawą ofertę znalazłam tu: : https://www.apteka-leki.pl/. Teraz gdy jesteśmy zachęcani do przebywania w domu moim zdaniem dobrą opcją są apteki online. A jakie jest wasze zdanie w tej sprawie?
Awatar użytkownika
redRose
Posty: 154
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:05

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: redRose »

A jak tam wygląda u was kwestia maseczek ochronnych? Udało wam się zakupić w aptekach? U mnie zauważyłam, że mimo wszystko są braki. Jednak już udało mi się znaleźć stronę https://www.perfumesco.pl/maseczki-ochronne gdzie nawet niedrogo można kupić solidne maseczki, które dobrze chronią i jednocześnie pozwalają swobodnie oddychać.
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: Fijaa »

Nie wiem jak ty ale ja znam sporo aptek internetowych, bardzo często zamawiam w nich leki których nigdy nie ma stacjonarnie i odpieram w swojej aptece, tak działa na przykład apteka http://e-zikoapteka.pl często jak dostaje jakieś zawiesiny które trzeba zamawiać to robię to sama aby nie biegac kilka razy do apteki.
Kaśka

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: Kaśka »

Ja ostatnio zdałam sobie sprawę z tego, że nie zawsze warto kupować przez internet, czasem lepiej porównać ceny w różnych miejscach ;) W moim przypadku okazało się, że nie ma większego sensu kupować mleko Bebilon dla córci przez internet, bo w stacjonarnym DOZie mają je w naprawdę dobrej cenie.
Szczęśliwa

Re: Apteka internetowa - jaka?

Post autor: Szczęśliwa »

Przede wszystkim taka która ma zezwolenia i sprzedaje leki z sprawdzonych źródeł. Osobiście polecam tą https://www.apteka-familia.pl/ bo ma wszelkie potrzebne leki i szybką dostawę nawet w 24h. Oczywiście masz też wsparcie farmaceuty online więc na pewno się nie zawiedziesz na ich ofercie.
ODPOWIEDZ