urządzenia ogrodnicze

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Rafał33

urządzenia ogrodnicze

Post autor: Rafał33 »

Cześć, znacie się na kupowaniu kosiarek akumulatorowych? Szukam sklepu z takim sprzętem i trafiłem na https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-tra ... tor-140-ae Uważacie, że tego typu sprzęt warto kupować ze sklepów online czy może lepiej szukać go w sklepach stacjonarnych?
awan

Re: urządzenia ogrodnicze

Post autor: awan »

My kupiliśmy kosiarkę kilka lat temu. Sprzęt wydajny, super działał, świetnie kosił. W tym roku, podczas koszenia trawy jednak coś słabo nam ta kosiarka chodziła. Sprzęt jest wysokiej jakości, był drogi, wiec zdecydowaliśmy się go oddać do naprawy. W niewielkiej cenie naprawę wykonała firma Kosiarki-Serwis.pl https://kosiarki-serwis.pl/naprawa/ w Starogardzie Gdańskim. Oni serwisują różnego rodzaju maszyny i narzędzia, także je wynajmują i sprzedają. Są świetnymi, uczciwymi fachowcami, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy. Ze zleceniem poradzili sobie bez problemu, kosiarka już działa, jak należy.
ODPOWIEDZ