Szkolenia

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Szkolenia

Post autor: Eden »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Szkolenia

Post autor: Tola »

Moim zdaniem warto jest dbać o własny rozwój i brać tym samym udział w różnych ciekawych kursach i szkoleniach. Na stronie internetowej http://kar-group.elk.pl/oferta/ możecie zapoznać się z ofertą firmy szkoleniowej Kar-Group, która jak widać organizuje mnóstwo ciekawych kursów, z najróżniejszy dziedzin. Jeśli uda Wam się u nich taki kurs ukończyć, otrzymacie specjalny certyfikat, potwierdzający nowo zdobytą wiedzę i umiejętności :)
Awatar użytkownika
milosz
Posty: 97
Rejestracja: 24 sty 2020, 11:37

Re: Szkolenia

Post autor: milosz »

To ja z kolei z całego serca doradzam kurs na asystenta instruktora snowboardu, co pomoże wam dostać się na kurs instruktorski a zdecydowanie warto bo to fantastyczna praca. Najlepsze kursy sa tu: https://ehschool.pl/pl/oferta/wyjazdy-i ... -sits-2020 Każdy ich kurs jest na wysokim poziomie, instruktorzy są świetni i genialna atmosfera. Co do spraw technicznych - jest to kurs metodyczny z zakresu I i II st. sprawności SITS, organizują go w Zieleńcu.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 45
Rejestracja: 02 mar 2020, 18:06

Re: Szkolenia

Post autor: anulka30 »

Ja ostatnio widziałam ciekawe szkolenia w postaci kursów dla miłośników wody. https://www.surf-sarbsk.pl/. SZKOŁA KITESURFINGU
I WINDSURFINGU to super sprawa. Sama się zastanawiam nad takim czymś, ponieważ ma wiele do zaoferowania, a dodatkowo wiele osób jest zadowolonych z szkoleń.
Awatar użytkownika
redRose
Posty: 154
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:05

Re: Szkolenia

Post autor: redRose »

A może ktoś was chce wyrobić sobie szkolenia na wózki widłowe? Taka umiejętność na pewno zostanie wykorzystana w różnych zakładach pracy. Na stronie https://www.kursylektor.pl/kurs-na-oper ... widlowy,23 możecie znaleźć bardzo dobre kursy na operatorów. Możecie sobie sprawdzić.
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Szkolenia

Post autor: Kinga »

Od zawsze jestem zdania, że warto się doszkalać, warto pogłębiać swoją wiedzę. Od jakiegoś czasu mówi się coraz więcej o metodzie treningu mięśni dna miednicy BeBo - i tego typu kursy są organizowane https://www.beckenboden.com/pl/ kierowane przede wszystkim do fizjoterapeutów, położnych, trenerów personalnych.
Awatar użytkownika
turkus
Posty: 50
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:19

Re: Szkolenia

Post autor: turkus »

Myślę, że warto przez internet szukać różnych kursów i szkoleń. Koniec szkoły wcale nie oznacza końca nauki. Moim zdaniem człowiek powinien całe życie się uczyć. Każdy powinien się rozwijać i poszerzać swoje umiejętności. Ciekawą ofertę znalazłam tu: https://edu-consulting-szkolenia.pl/. Można tam się zapisać na różnego rodzaju szkolenia i kursy zawodowe. Myślę, że to ciekawa opcja dla każdego.
Awatar użytkownika
annake
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2020, 13:22

Re: Szkolenia

Post autor: annake »

Siostra była na kursie wizażu w Centrum Edukacji Pasja w Szczecinie. Zadowolona była, wiem, że i na inne kursy kosmetyczne tez potem do nich chodziła. Więcej informacji tu sobie znajdziecie https://mmpasja.edu.pl/ Sprawdźcie ich sobie.
Awatar użytkownika
Fijaa
Posty: 93
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:05

Re: Szkolenia

Post autor: Fijaa »

Jeżeli chodzi o dobre szkolenia to czy ktoś może mi podpowiedzieć jak stworzyć kurs online ? mam bardzo ciekawy pomysł na merytoryczny kurs internetowy dotyczący sprzedaży ale nie bardzo wiem jak sie zabrać za ubranie myśli w cąłość jako program.
Knapiś

Re: Szkolenia

Post autor: Knapiś »

Ja ostatnio zapisywałem moich pracowników na kurs językowy w https://jcj.uj.edu.pl/kursy-tematyczne z angielskiego i bardzo polecam. Świetna kadra, dobrze zorganizowane zajęcia. Bez problemu można się dogadać co do terminów itp. A co najważniejsze pracownicy już po kilku lekcjach wykazują znaczną poprawę swoich umiejętności :)
kęk

Re: Szkolenia

Post autor: kęk »

uważam, że każdy kurs powinien być zgodny z naszymi zainteresowaniami, bo warto łączyć pożyteczne z przyjemnym i rozwijać się w tym kierunku. Zwłaszcza jezeli chodzi o kurs do pracy na budowę.

kursy zawodowe kraków
quęqe

Re: Szkolenia

Post autor: quęqe »

Zgadzam się, dlatego ja zainwestowałem w szkolenia językowe dla moich pracowników, by jeszcze lepiej porozumiewali się z klientami zagranicznymi https://www.akademos.edu.pl/szkolenia-j ... biznesowe/ Kurs prowadzony był w siedzibie mojej firmy. Lektor bardzo charyzmatyczny, potrafił przekazać wiedzę i nauczyć nawet tych nieco bardziej opornych ze starszego pokolenia. Także bardzo polecam. Cenowo to nie wychodzi dużo, w porównaniu do korzyści, jakie się zyskuje i przewagi na rynku :) Klienci doceniają, że mogą z kimś nie tylko się dogadać, ale też pogadać bez udziału translatora :)
Możesz

Re: Szkolenia

Post autor: Możesz »

Jeśli jesteś zainteresowany różnymi kursami, a naprawdę chcesz poprawić swój poziom wiedzy (co z pewnością doprowadzi do wzrostu wynagrodzenia), to radzę zwrócić uwagę na te usługi https://buki.org.pl/korepetycje-online/. Tutaj możesz wybrać kategorię, w której chcesz poprawić swoją wiedzę. Możesz skorzystać z filtra i wybrać kursy według kosztów, według lokalizacji zajęć. Listę można również sortować według oceny.
źrebuś

Re: Szkolenia

Post autor: źrebuś »

Szkoleniami zajmuja sie profesjonalne firmy, moja firma glownie dzial IT szkolila sie na testerów HP w B2B https://b2bnetwork.pl/szkolenia/ i to dobry krok
Iriną.М

Психология.

Post autor: Iriną.М »

Nazywam się Iryna Zatineyko-Mychailevych. Jestem praktykującym psychologiem dziecięcym, mam ankietę na serwisie korepetycji Buki. Psychologia to nie tylko mój zawód, ale sprawa całego życia. Chętnie dzielę się informacjami i wiedzą ze wszystkimi na moim blogu, link do którego znajduje się w mojej ankiecie.
Jestem zamężna i mam dziecko. Byłam bardzo szczęśliwa, mając możliwość poczuć radość macierzyństwa i wychowywać własne dziecko. Z wielką radością pomagałam dzieciom przez całą swoją praktykę, ponieważ ich radość, otwartość i szczerość daje nadzieję i inspiruje nawet dorosłych.

Oto moja witryna https://psycholog-dzieciecy-blog.blogspot.com/
Сzekam na сiebie)
Rusląn Garanin

Re: Szkolenia

Post autor: Rusląn Garanin »

Nazywam się Ruslan Garanin. Pracuję w IT i w marketingu. Studiowałem na uniwersytecie na kierunku fizyka, ale naukowcem jednak nie zostałem. Przez całe życie okazuję miłość i szacunek do nauk ścisłych. Czasami lubię też uczyć dzieci i dorabiać jako nauczyciel matematyki i fizyki. Od czasu do czasu dzielę się pożyteczną wiedzą i doświadczeniem z matematyki oraz kariery na swoim blogu, do którego udostępniam link w moim profilu.
Lubię się komunikować, czytać i uczyć. Jestem zawsze gotowy, aby nauczyć się czegoś nowego i omówić ciekawe tematy oraz sytuacje życiowe. Moja żona i ja lubimy podróżować do nowych miast i poznawać nowych ludzi.
Oto moja witryna https://blog-korepetycja-matematyki.blogspot.com/
Zdzisław

Re: Szkolenia

Post autor: Zdzisław »

W dzisiejszych czasach wiele osób stara się wstąpić w szeregi policji, dlatego ze swojej strony mogę Wam polecić materiały do nauki, dzięki którym test wiedzy do policji będzie dla Was tylko formalnością. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ