studnie głębinowe

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Bartuś89

studnie głębinowe

Post autor: Bartuś89 »

Cześć, wykonywaliście kiedyś studnie głębinowe? Nie wiem, która firma zbuduje studnie głebinowe bielsko. Szukałem takich firm w internecie ale kompletnie nic nie znalazłem, dlatego też mam nadzieje, że pomożecie w tej kwestii. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie czy nie mieliście z nimi do czynienia?
Łukasz

Re: studnie głębinowe

Post autor: Łukasz »

Ogólnie sama studnia głębinowa to jest moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie i ja jestem zdania, że gdy mamy w ogóle taką możliwość to na pewno fajnie jest ją mieć. Tak naprawdę zobacz jeszcze jak istotną sprawą jest dobór właściwej pompy głębinowej, gdyż bez niej nasza studnia będzie niesprawna.
oddzięlni

Re: studnie głębinowe

Post autor: oddzięlni »

Posiadanie własnego źródła wody to bezcenna wartość :) przy budowie domu ściągnąłem fachowców z firmy Ogrody od A do Z którzy zajęli się odwiertem pod studnie głębinową. Posiadają niezbędne uprawnienia i doświadczenie do tego rodzaju realizacji dzięki czemu bez problemu wywiązali się ze zlecenia. Profesjonalna firma.
Żabson

Re: studnie głębinowe

Post autor: Żabson »

Faktycznie jeśli chodzi o samą studnię głębinową to jak najbardziej samo jej posiadanie jest bardzo fajnym pomysłem. Mi również bardzo pomogło przeczytanie wpisu https://www.zielonanews.pl/pompa-glebin ... rac-72685/ z którego dowiedziałem się jaką pompę głębinową najlepiej jest wybrać.
Maruś

Re: studnie głębinowe

Post autor: Maruś »

Kiedy już na pewno zdecydujemy się na budowę studni głębinowej to ja również jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest to abyśmy wiedzieli jaki hydrofor wybrać od jej obsługi. Bardzo ciekawie na ten temat napisano w https://www.dostudni.pl/jaki-hydrofor-d ... ,b160.html i myślę, że jak najbardziej warto jest się z tą tematyką zapoznać.
alanka

Re: studnie głębinowe

Post autor: alanka »

Właśnie mnie dotyczy ten sam problem, nie wiem, jaka pompa głębinowa nada się do nas. Może ktoś tu już coś powiedział na ten temat, muszę poczytać. Firma Watermark wiem, że ma takie pompy, ale nie znam opinii na ich temat, dlatego też zdecydowanie dobrze będzie się wcześniej wywiedzieć. Nie mam od kogo, dlatego pytam was. Może ktoś coś słyszał.
lulek

Re: studnie głębinowe

Post autor: lulek »

Jeżeli chodzi o pompy to jeśli zastanawiacie się, jak zabezpieczyć się przed suchobiegiem i przeciążeniem lub chcielibyście zakupić pompę, to moim zdaniem warto zajrzeć tutaj: https://www.dambat.pl/blog/jak-zabezpie ... eciazeniem . Znajdziecie tam świetne produkty i merytoryczne treści, które pomogą wam w odpowiednim wyborze.
Tymcio

Re: studnie głębinowe

Post autor: Tymcio »

Korzystanie z pomp pionowych umożliwia lepsze zarządzanie przestrzenią w miejscach, gdzie każdy metr kwadratowy ma znaczenie. Na stronie https://www.domel.com.pl/zalety-pomp-pionowych/ można znaleźć przykłady zastosowań, w których ich kompaktowy rozmiar umożliwił efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni instalacyjnej.
ODPOWIEDZ