przebrania erotyczne

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Kacperuś23

przebrania erotyczne

Post autor: Kacperuś23 »

Witam, kupowaliście może przebrania erotyczne w loris.pl? Zastanawiam się nad kupnem takich przebrań z tego sklepu ale nie wiem jak jest z jakością produktów z tego sklepu. Może ktoś z Was kupował jakieś produkty z tego sklepu i powie mi coś więcej na jego temat?
Paweł32

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Paweł32 »

Bardzo dużo osób kupuje przebrania erotyczne aby urozmaicić życie seksualne. Z tego co widziałem to np. na stronie https://loris.pl/117-figlarny-czarny-si ... -g310.html znajdziecie sklep, z którego można kupić między innymi figlarny siateczkowy kostium.
Olga184

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Olga184 »

A co wy sądzicie o bieliźnie wyszczuplającej? Ja od niedawna kupuję boską bieliznę w http://orirose.pl/, doskonale dopasowuje się do ciała. Wcześniej miałam problemy ze znalezieniem bielizny, a odkąd zamawiam tutaj to wszystko przychodzi w idealnym rozmiarze.
Deńka

Re: przebrania erotyczne

Post autor: Deńka »

W takim razie akurat sprawdźcie m.in body koronkowe od Lovita, gdzie jest wiele genialnych możliwości w przystępnych cenach. Mam nadzieję, że po zakupach dasz znać jak poszło! Pozdrawiam i oczywiście dajcie znać jak tam poszukiwania i czy zakupy się oczywiście udały!
ODPOWIEDZ