Policealna szkoła

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Policealna szkoła

Post autor: Eden »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest http://www.wszop.edu.pl/kierunki-studio ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Awatar użytkownika
wiktoria
Posty: 13
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:21

Re: Policealna szkoła

Post autor: wiktoria »

Policealna szkoła jest dobra dla osób, które nie do końca wiedzą co mają zrobić ze swoją przyszłością. Najlepiej zainwestować w naukę języków obcych. W Szkole Europejskiej w Łodzi https://szkolaeuropejska.pl/ znajdziesz kadrę, która jest odpowiednio wykwalifikowana do dawania edukacji innym osobom. Mają oni zaświadczenia oraz międzynarodowe certyfikaty potwierdzające ich wiedzę i kwalifikacje.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Policealna szkoła

Post autor: Milekk01 »

Myślę, że najlepszą opcją są jednak kierunku medyczne ponieważ zapotrzebowanie na masażystę, opiekuna medycznego czy osób starszych będzie zawsze tym bardziej że jesteśmy starzejącym się społeczeństwem co widać również bardzo na zachodzie europy. Dlatego polecam zajrzeć do oferty szkół Cosinus bo przygotowują do takich zawodów bardzo dobrze a na koniec możesz spokojnie zdać sobie egzamin kwalifikacyjny, który będzie potwierdzeniem przygotowania do wykonywania konkretnego już zawodu.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Policealna szkoła

Post autor: Tola »

A co sądzicie o dodatkowym zapisaniu się do jakieś dobrej szkoły językowej? Widziałam ostatnio na stronie https://www.profi-lingua.pl/ ofertę Szkoły Językowej Profi Lingua, w której jak widać można się uczyć wielu różnych języków i na różnym poziomie zaawansowania. To się na pewno w życiu przyda, więc polecam ;)
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Policealna szkoła

Post autor: aleks »

Jakbyście mieli problemy z pisaniem prac zaliczeniowych to warto skorzystać z pomocy https://www.e-konsultacje.net/ Pomagają pisać prace, są w tym naprawdę dobrzy. Na stronie znajdziecie cennik. U mnie super się sprawdzili.
Awatar użytkownika
Tris
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2019, 20:00

Re: Policealna szkoła

Post autor: Tris »

A może właśnie najlepiej będzie od razu postawić na studia? Mi bardzo się podoba program kierunku jakim jest psychologia sportu studia zawsze chciałam mieć coś związanego ze sportem :)
Awatar użytkownika
Wiwi
Posty: 29
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:23

Re: Policealna szkoła

Post autor: Wiwi »

I co chcesz robić w życiu po psychologii sportu? Ja studiuje prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem na Vizji w Warszawie: https://vizja.pl/studia-wyzsze/prawo-w- ... ,ws60.html ale opcji na przyszłość widzę kilka
Awatar użytkownika
Boho
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2020, 14:13

Re: Policealna szkoła

Post autor: Boho »

No właśnie co właściwie można robić po ukończeniu studiów na kierunku prawo w zarządzaniu przedsiębiorstwem? Nie jest się prawnikiem tylko doradcą? Jak to wygląda? Ktoś wie?
Awatar użytkownika
Orestes
Posty: 57
Rejestracja: 18 wrz 2020, 21:03

Re: Policealna szkoła

Post autor: Orestes »

W Warszawie dobra szkoła policealna to Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1. Tu macie namiary: https://cku1.edu.pl/strona/szkola-policealna Spodoba wam się tam, bo mają tam dobry poziom nauczania, fajną kadrę, możecie liczyć na pomoc psychologa czy doradcy zawodowego i świetnie zaopatrzoną bibliotekę. Zdecydowanie jest to warta uwagi placówka, ja jestem zadowolony z ich nauczania.
nizioł

Re: Policealna szkoła

Post autor: nizioł »

Jak chcesz się nauczyć języka obcego to polecam kupować podręczniki szkolne ze względu na chronologie podstaw które powinnaś poznać. Na stronie https://www.taniaksiazka.pl/teraz-matur ... 95538.html znajdziesz idealne podręczniki do nauki języka.
Ptyś

Re: Policealna szkoła

Post autor: Ptyś »

Myślę, że moje podstawy z chemii nie są na tyle dobre, żeby ze spokojem podejść do egzaminu maturalnego. Chciałabym przez wakacje trochę podszkolić się w tej dziedzinie i szukam jakiegoś sprawdzonego przez was miejsca, gdzie pracują ludzie z powołaniem. Cięzko mi przyswajać nauki ścisłe, dlatego będzie wdzięczna za jakiekolwiek polecenia z waszej strony.
ODPOWIEDZ