plecaki medyczne

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Maruś92

plecaki medyczne

Post autor: Maruś92 »

Cześć, wiecie może skąd można kupić plecaki medyczne? Szukam takich plecaków, przejrzałem naprawdę bardzo dużo sklepów ale nic konkretnego nie znalazłem. Może ktoś z Was kupował niedawno takie plecaki i powie mi coś na ten temat? Polecicie jakiś dobry sklep?
AnnaŻ

Re: plecaki medyczne

Post autor: AnnaŻ »

Ja mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż obuwia medycznego SANTANA https://obuwiemedyczne.eu/pl/c/Damskie- ... edyczne/13 i takie obuwie jest przeznaczone między innymi dla pracowników ochrony zdrowia, handlu, przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Ja pracuję jako pielęgniarka w dwóch przychodniach i czasem nogi w normalnych balerinkach czy innych chodakach a obuwie z SANTANA jest idealne.
MartaĆ2021

Re: plecaki medyczne

Post autor: MartaĆ2021 »

Jeżeli jesteśmy już w temacie odzieży i akcesoriów medycznych to polecam zapoznać się z oferta tej firmy SANTANA https://obuwiemedyczne.eu/pl/c/Damskie- ... edyczne/13. Jestem pielęgniarką i takie obuwie od nich jest idealne i kiedy zakładam od nich klapki czuję jakbym chodziła na chmurce.
ODPOWIEDZ