Otworzenie firmy

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Eden
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:32

Otworzenie firmy

Post autor: Eden »

Chce otworzyć firmę w której tworzone będą nowoczesne meble do mieszkań.Trochę orientowałem się na rynku i już wiem, na czym sie skupić.Niestety wszystkich elementów mebli sam nie wypordukuje. Wstępnie znalazłem tutaj https://volpato.pl/ firmę, która w swojej ofercie takie dodatki do mebli ma. Sądzicie, ze do nowoczesnych mebli się sprawdzą?
Awatar użytkownika
Anek
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:28

Re: Otworzenie firmy

Post autor: Anek »

Bardzo podoba mi się ten pomysł. Jak dla mnie jest to warte uwagi.
Najwięcej dowiadujemy się o ludziach właśnie wtedy, kiedy czasy są ciężkie.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Otworzenie firmy

Post autor: Tola »

A czy zamierzacie zatrudniać pracowników w Waszych nowych firmach? Jeśli tak, to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową http://akta-osobowe.pl/#akta-osobowe, gdzie znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji na temat tego, jak powinno prowadzić się dokumentację pracowniczą i jak powinny w firmie wyglądać akta osobowe :)
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Otworzenie firmy

Post autor: Kinga »

Z doświadczenia powiem, że jeśli otwieracie firmę - sklep, usługi, to warto od samego początku postawić na możliwość płatności bezgotówkowych. Zerknijcie na stronę Polskich ePłatności https://www.pep.pl mamy terminal od nich i bardzo sobie chwalimy:)
ODPOWIEDZ