odzież reklamowa

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Henioś83144

odzież reklamowa

Post autor: Henioś83144 »

Cześć, jakie macie sposoby na reklamowanie firmy? Może wiecie czy odzież reklamowa przykuje uwagę innych osób? Szukam sprawdzonej firmy, która wykona odzież z nadrukiem loga mojej firmy ale nic do tej pory nie znalazłem. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm?
orsoł2

Re: odzież reklamowa

Post autor: orsoł2 »

Henioś83144 pisze: ↑19 lut 2021, 19:59 Cześć, jakie macie sposoby na reklamowanie firmy? Może wiecie czy odzież reklamowa przykuje uwagę innych osób? Szukam sprawdzonej firmy, która wykona odzież z nadrukiem loga mojej firmy ale nic do tej pory nie znalazłem. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm?

Większość drukarni przystosowanych do druku cyfrowego zrobi Ci dowolny nadruk na koszulce etc
Lexi8723

Re: odzież reklamowa

Post autor: Lexi8723 »

Myśmy zamawiali koszulki z reklamą na zawody sportowe, w których udział brali nasi pracownicy. Bardzo fajnie wyszło. Tu macie namiar: https://forzasport.pl/kategoria/koszulki-z-nadrukiem/ - naprawdę warto do nich napisać. Realizują praktycznie każdy pomysł, więc istnieje możliwość pełnej personalizacji.
alfi

Re: odzież reklamowa

Post autor: alfi »

Jeśli chcielibyście zareklamować firmę i dzięki temu stworzyć ciekawą identyfikację wizualną, to moim zdaniem warto zainwestować w jednakowy ubiór pracowników. Na przykład u tej firmy https://gratisownia.pl/bluzy-reklamowe bezproblemowo znajdziecie odzież z nadrukiem na przykład waszego logo. Myślę, że to ciekawy pomysł.
ODPOWIEDZ