odparzenia

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Lotte0823

odparzenia

Post autor: Lotte0823 »

Cześć, zastanawiasz się dlaczego pupa niemowlęcia wymaga pielęgnacji i ochrony? Na stronie http://sudocrempolska.pl/poradnik-rodzica/ znajdziesz poradnik rodzica z którego dowiesz się wszystkiego na ten temat. Czytacie w internecie poradniki czy kupujecie książki?
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: odparzenia

Post autor: Tola »

Z tego, co się orientuję, to na takie odparzenia - nie tylko u dzieci - świetnie sprawdza się również krem Octenicare dostępny w aptekach. Dzięki zawartości składników takich jak pantenol czy bisabolol krem przyspiesza regenerację skóry i łagodzi podrażnienia, z kolei oktenidyna chroni przed ewentualnym zakażeniem.
orsoł2

Re: odparzenia

Post autor: orsoł2 »

Ja walczę od czasu do czasu z odparzeniami spowodowanymi plastrem. To chyba zależy od rodzaju skóry, bo używałam już różnych plastrów i zawsze to samo.
krzyś

Re: odparzenia

Post autor: krzyś »

Jeśli szukacie książek poruszających tematy medyczne, to warto zapoznać się z ta pozycją tu https://www.taniaksiazka.pl/wyklady-dla ... 23704.html Ta książka przede wszystkim ma pomóc higienistkom i asystentkom stomatologicznym. Ale i zwykły śmiertelnik znajdzie tu ciekawe informacje dla siebie. A moze któreś z waszych dzieci wybierze taki zawód i ksiażka będzie mu pomocna.
ODPOWIEDZ