mieszkanie

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Juruś82131

mieszkanie

Post autor: Juruś82131 »

Witam, zastanawiasz się, który deweloper jest naprawdę dobry? Wydaje mi się, że ciekawą opcją może być deweloper z Lublina. Ma mnóstwo ofert mieszkań, więc na pewno znajdziecie coś w swoim guście. Poza tym na stronie http://orion.lublin.pl/ znajdziecie właśnie oferty mieszkań na sprzedaż. Co sądzicie o kupowaniu mieszkań od dewelopera?
Kłaczek

Re: mieszkanie

Post autor: Kłaczek »

Każdy marzy o własnym mieszkaniu i chce dokonać jak najlepszego wyboru ale ja uważam że lepiej nie ryzykować i wspomóc się sprawdzonym biurem nieruchomości. Na śląsku warto skorzystać z usług https://www.cn-kaczmarek.pl/ które działa od 2007 roku i ma świetną kadrę. Nie tylko znajdą ci nieruchomość ale pomogą uzyskać kredyt czy dobiorą odpowiednie ubezpieczenie.

zawór spustowy do spłuczki montaż
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: mieszkanie

Post autor: pinezka »

Jak kupujesz mieszkanie od sprawdzonego dewelopera to nie widzę żadnego ryzyka. Atal na przykład jest od late znany na rynku nieruchomości, jest laureatem wielu nagród, jest też firmą notowaną na giełdzie, mimo pandemii ma stabilną pozycję i przejrzystą sytuację finansową
Awatar użytkownika
menelaos
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:21

Re: mieszkanie

Post autor: menelaos »

W sprawie kupna mieszkania to warto też pomyśleć o rynku wtórnym. My kupiliśmy piękne mieszkanie z rynku wtórnego dzięki pomocy http://nieruchomoscilubin.com/ To mega dobre biuro nieruchomości, szybko znaleźli nam idealne mieszkanie, mają bardzo dobra ofertę i świetne podejście do klienta, także zdecydowanie mogę wam ich doradzić.
jaś

Re: mieszkanie

Post autor: jaś »

kupiłam właśnie mieszkanie i zastanawiam się czy są jakieś sposoby na obniżenie kosztów eksploatacji Wspólnoty Mieszkaniowej, bo moim zdaniem te opłaty są znacznie za wysokie. Rozumiem czynszowe ale do tego jeszcze tu za to tu za to. Albo jest zły zarząd albo coś innego nie tak. Ile wy płacicie?
ODPOWIEDZ