kurs

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
RaincholdŚ11231

kurs

Post autor: RaincholdŚ11231 »

Cześć, nie wiecie na który kurs się wybrać? Na stronie https://wseh.pl/pl/aktualnosci/nabor-na ... emcow.html znajdziecie ciekawą ofertę, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Co chcielibyście robić w przyszłości?
Graś

Re: kurs

Post autor: Graś »

Ja od kilku lat jestem związany z branżą budowlaną. Nie miałem wykształcenia w tym kierunku, więc odpowiednie kwalifikacje zdobywałem na różnego typu kursach i szkoleniach. I wciąż się dokształcam. Teraz planuję zrobić sobie kurs obsługi koparko-ładowarki i zrobię go w Centrum Szkolenia Zawodowego - https://solidneszkolenia.pl/. Już korzystałem z ich kursów i szkoleń i zawsze bylem zadowolony. Firma oferuje wysoki poziom szkoleń, doświadczonych instruktorów, miłą atmosferę, ciekawe prowadzenie zajęć.
orsoł2

Re: kurs

Post autor: orsoł2 »

Znajoma szuka dla dziecka dobrych kursów językowych (j. angielski). A właściwie zastanawia się czy skorzystać z oferty kursów grupowych, czy raczej wynająć nativa i uczyć dziecko indywidualnie (np. przez internet) - co o tym sadzicie? Co jest lepsze - indywidualnie czy grupowo? Dziecko na 8 lat.
Ćma

Re: kurs

Post autor: Ćma »

Od prawie trzech lat w Polsce obowiązują przepisy RODO, wynikiem tego zwiększyło się zapotrzebowanie na kursy dla inspektorów ochrony danych . Dzięki takim szkoleniom można zapewnić swojej firmie odpowiednie przeszkolenie w zakresie wykonywania oceny ryzyka oraz skutków wycieku danych osobowych.
michaśka

Re: kurs

Post autor: michaśka »

Mój mąż ostatnio robił kurs w Stalowej Woli na UDT https://radiis.pl/kurs-podesty-udt-w-stalowej-woli i był zachwycony. Bardzo wielu rzeczy się nauczył, kurs pomógł mu znaleźć o wiele lepszą pracę co jest dużym plusem w tych ciężkich dla nas czasach ;) polecam gorąco
Robuś36

Re: kurs

Post autor: Robuś36 »

Jeśli chodzi o szkolenia to trzeba wybrać takie, które czegoś nas nauczy i takie, które przyda nam się w przyszłosci. Na stronie https://savealife.pl/szkolenia/dla-kazd ... a-kazdego/ znajdziecie szkolenia dla każdego, które oferują zdobycie wiedzy o pierwszej pomocy.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: kurs

Post autor: martek »

Ze swojej strony mogę polecić kurs języka angielskiego. Oczywiście są różne, ale przed dokonaniem konkretnego wyboru warto sprawdzić w jaki sposób są prowadzone lekcje. Chodzi o to, żeby z takiego kursu jak najwięcej skorzystać. Dlatego szczerze polecam kurs Metodą aktywnego mówienia. Ja trafiłam na taki dzięki lekcji https://youtu.be/8WN_LKh-TwI o twierdzeniach w czasie Past Simple. Nie wszystko wcześniej rozumiałam i potrafiłam zastosować, ta lekcja to zmieniła. Cały kurs jest taki, że wszystko jest tłumaczone w bardzo prosty sposób. Tu nauka to przyjemność i widoczne efekty.
koteł

Re: kurs

Post autor: koteł »

Koronawirus spowodował, że świat zawirował i przeniósł się do strefy online. Jeżeli nie wszystko, to na pewno całą branża kursów i szkoleń. Usługi są dostępne nie wychodząc z domu. Polecam, bo to nie tylko oszczędność pieniędzy (kursy są tańsze), ale też i czasu.
mijać

Re: kurs

Post autor: mijać »

Ja ostatnio poszukiwałem rzeczowego kursu montażu klimatyzacji. Znajomy polecił mi świetną firmę https://a-cademy.pl/ która zajmuje się tego typu kursami. Można z nich korzystać w wielu miastach w Polsce, a ceny są naprawdę bardzo korzystne. Dla mnie to nie ma znaczenia, bo i tak płaci mi za to firma, ale jak kogoś interesuje tego typu fakt, to warto go zaznaczyć.
Kiciuś

Re: kurs

Post autor: Kiciuś »

Mam małe pytanie - co sądzicie o tej firmie https://kursyzawodowe.pl/oferta/szkolenia-udt/podesty-ruchome-przejezdne/ jeżeli chodzi o możliwość zrobienia sobie kursu na wózek widłowy czy ruchome podesty? Słyszałam o nich wiele pozytywnych opinii i tak się zastanawiam czy się do nich nie zgłosić. Dajcie znać, jeżeli macie jakieś doświadczenie z tą firmą
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: kurs

Post autor: betere »

Jeśli jesteście po psychologii i planujecie dalszą karierę to dobrym kierunkiem byłoby zrobienie certyfikatu psychoterapeuty. Najlepiej w Warszawie w Centrum CBT, gdzie ja sama kończyłam https://cbt.pl/szkola-psychoterapii/4-l ... wioralnej/ . Kurs trwa 4 lata i posiada rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB)
Lucuś24

Re: kurs

Post autor: Lucuś24 »

Kursy są bardzo ważne, ponieważ pozwalają budować mocniejszą pozycję na rynku pracy. Przykładem cenionych kursów z zakresu IT są szkolenia devops. Takie szkolenia przygotowują uczestników zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym do wykorzystania zdobytej wiedzy podczas pracy w sektorze IT.
Michaelł

Re: kurs

Post autor: Michaelł »

Ja już kilka razy korzystałem z kursów z tej firmy https://www.progressio-szkolenia.pl/kur ... ksiegowosc . Ostatnio byłem u nich na szkoleniu z obsługi programu Comarch OPTIMA , który trwał 40 godzin. Jeszcze nie raz będę korzystał z oferty tej firmy.
Iruś18

Re: kurs

Post autor: Iruś18 »

Bardzo dużo osób zastanawia się jaki kurs zrobić. Jeśli chodzi o mnie to uważam, że kwalifikowana pierwsza pomoc dla służb mundurowych to bardzo ciekawa opcja. Raczej każdy mundurowy musi mieć pierwszą pomoc w małym paluszku. Również zwykłe osoby powinny wybrać się na taki kurs.
DominikaĆ23

Re: kurs

Post autor: DominikaĆ23 »

Zachęcam wszystkich nauczycieli do zapoznania się z oferta tego punktu - Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „Supernauczyciel” https://szkolenia.supernauczyciel.pl/zgloszenia w Warszawie. Ośrodek oferuję rozwijanie kompetencji nauczycieli prowadzi warsztaty metodyczne i nie tylko. Polecam wejść na stronę i wybrać opcję najlepszą dla siebie.
kuuubiś

Re: kurs

Post autor: kuuubiś »

Ja w czasie pandemii szukałam jakiegoś kursu i zdecydowałam się na kurs angielskiego ze speakingo. Tutaj można sobie o nim poczytać - https://speakingo.com/jak-efektywnie-uc ... ielskiego/, to bardzo fajna sprawa i przede wszystkim naprawdę idzie się sporo z niego nauczyć :)
Wróbel

Re: kurs

Post autor: Wróbel »

Gdzie się nie obejrzymy zobaczymy propozycję kursów. Technik transportu kolejowego http://www.wce.pl/szkola-kolejowa na taki kurs poszedłem i jestem bardzo zadowolony. Należy się kształcić pod każdym zawodem czy kierunkiem jaki ciebie interesuje. Może dzięki temu dostanie się lepszą pracę.
ODPOWIEDZ