budowa domu

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Boluś92

budowa domu

Post autor: Boluś92 »

Witam, są tutaj osoby, które chcą zbudować dom? Warto rzucić okiem na https://betoniarniaczarnocin.pl/ Firma posiada ogromne doświadczenie w branży budowlanej i oferują między innymi beton, bloczki fundamentowe, wszelkiego rodzaju ogrodzenia betonowe oraz ruszta kanałowe do chlewni. Znacie jakieś inne firmy podobne do tej?
Załogant

Re: budowa domu

Post autor: Załogant »

Skoro mamy temat o budowie domu, o co sądzicie o gotowych projektach? Planujemy budowę, szukamy właśnie projektu i znaleźliśmy dom Ofelia https://www.mgprojekt.com.pl/ofelia, który nam się spodobał. Koszt gotowego projektu jest zdecydowanie niższy niż projekt na indywidualne zamówienie, więc bardzo nas ta opcja kusi. Czy kupowaliście gotowy projekt? Byliście zadowoleni z przygotowanej dokumentacji?
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Re: budowa domu

Post autor: sabka »

Na pewno niezwykle ważne jest zabezpieczenie różnego sprzętu. W wielu przypadkach ciekawym i przed wszystkim opłacalnym rozwiązaniem może być zakup, ale nie zawsze. Przeliczcie sobie wszystko dokładnie. Może bowiem też okazać się, że lepiej wybrać wynajem podnośników nożycowych wrocław, bo to się bardziej opłaca. Wiadomo, że sytuacje bywają naprawdę różne.
mACIEKż

Re: budowa domu

Post autor: mACIEKż »

U nas dopiero początki budowy i musimy do zimy dużo zrobić. Zaczęliśmy od kosztorysu, który zleciliśmy firmie BAKS z Katowic. https://bakskatowice.pl/kontakt firmę znam nie od dziś i wiem, że praca zostanie wykonana szybko, sprawnie ale z dokładnością co co centymetra i wiemy, że dostaniemy kompleksową wycenę .
ODPOWIEDZ