bielizna

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Daruś9

bielizna

Post autor: Daruś9 »

Witam, kupowaliście może bodystocking na loris.pl? Zastanawiam się nad kupnem takiej bielizny z tego sklepu ale nie wiem do końca czy ten sklep jest odpowiedni. Może ktoś z Was kupował z tego sklepu cokolwiek i powie mi coś więcej na temat tego sklepu?
grażyna

Re: bielizna

Post autor: grażyna »

W sumie to ja zamawiam bieliznę tylko i wyłącznie w http://orirose.pl . Dla mnie ten sklep okazał się najlepszy ze względu na wysokiej jakości bieliznę jak i duży wybór, co ważne ceny też nie są wysokie, więc moim zdaniem warto tutaj zajrzeć i zamówić coś odpowiedniego dla siebie
Ośka

Re: bielizna

Post autor: Ośka »

Koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Lovita, gdzie ilość propozycji w zakresie bielizny koronkowej i nie tylko jest mnóstwo. Z resztą możesz o tym przekonać się bezpośrednio na https://lovita.pl/ polecam i oczywiście mam nadzieję, że podzielicie się z nami dokładniejszymi informacjami po zakupach!
Violuśka

Re: bielizna

Post autor: Violuśka »

Wiadomo ,że bieliznę zmieniamy codziennie więc i mamy jej później całe szuflady. Uważam ,że nie warto marnować pieniędzy na kiepskiej jakości bieliznę. Lepiej dołożyć i cieszyć się wygodną i trwałą bielizną .Takim sposobem trafiłam kilka lat temu dl sklepu ze znaną i dobrą marką - triumfomania.pl. Tam robię najczęściej zakupy jeśli chodzi o bieliznę a ostatnim moim nabytkiem były majki damskie - https://triumfomania.pl/majtki/fit-smart-maxi-ex-9 .Taką bieliznę nosi się z przyjemnością.
ODPOWIEDZ