Qtera - opinie o urządzeniu

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Zośia

Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Zośia »

Mam zamiar kupić urządzenie do liftingu twarzy Qtera. Jestem ciekawa, czy ktoś z was, miał z nim do czynienia. Fajnie, jeśli odpowiedzi byłyby z dwóch stron, czyli od strony klientki oraz osoby pracującej na tym urządzeniu. Jestem bardzo ciekawa waszych opinii na jego temat.
Uśka

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Uśka »

Kiedyś na nim krótko pracowałam i jest bardzo pozytywnie zaskoczona. Niestety, już nie pracuje w gabinecie w którym to urządzenie się znajdowało, ale mam nadzieje, że jeszcze będę miała z Qtera do czynienia. Jeśli chcesz więcej informacji na jego temat, to zajrzyj tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/. Osobiście bardzo polecam ;)
Bośia

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Bośia »

Uśka pisze: ↑15 wrz 2021, 17:39 Kiedyś na nim krótko pracowałam i jest bardzo pozytywnie zaskoczona. Niestety, już nie pracuje w gabinecie w którym to urządzenie się znajdowało, ale mam nadzieje, że jeszcze będę miała z Qtera do czynienia. Jeśli chcesz więcej informacji na jego temat, to zajrzyj tutaj https://ifapro.pl/qtera-rf/. Osobiście bardzo polecam ;)
Zgadzam się w 100%. Qtera to bardzo dobry sprzęt, którego zakup, szybko się zwróci. Pracuje teraz w gabinecie w który jest Qtera i klientek na zabiegi na nim nie brakuje. Klientki są bardzo zadowolone z efektów, dlatego wracają na następne zabiegi oraz polecają nasze usługi koleżankom :)
Miśia

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Miśia »

Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i na szybo przejrzałam informacje o Qtera i jestem wręcz zachwycona. Jego parametry są faktycznie bardzo dobre. Oglądałam już podobne urządzenia i Qtera zdecydowanie jest z nich najlepsza. W wolnej chwili skontaktuje się z dystrybutorem i zapytam o więcej szczegółów.
Żaklin

Re: Qtera - opinie o urządzeniu

Post autor: Żaklin »

Miśia pisze: ↑22 wrz 2021, 12:28 Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i na szybo przejrzałam informacje o Qtera i jestem wręcz zachwycona. Jego parametry są faktycznie bardzo dobre. Oglądałam już podobne urządzenia i Qtera zdecydowanie jest z nich najlepsza. W wolnej chwili skontaktuje się z dystrybutorem i zapytam o więcej szczegółów.
Zgadzam się z Tobą. Qtera faktycznie wydaje się całkiem dobrym urządzeniem. Jak już będziesz po rozmowie z dystrybutorem, to koniecznie daj znać czego się dowiedziałaś. Jestem ciekawa, jak wyglądają szczegóły przy zakupie takie urządzenia.
ODPOWIEDZ