Wyjazd z dzieckiem

Byłeś w podróży i możesz polecić hotel, w którym dane Ci było spędzić noc? Podziel się swoimi doświadczeniami, opowiedz o plusach i minusach, kosztach, standardzie i jakości obsługi.
Awatar użytkownika
rozamunda-79
Posty: 1
Rejestracja: 15 lip 2021, 7:41

Wyjazd z dzieckiem

Post autor: rozamunda-79 »

Planujemy w styczniu lub lutym pojechać na kilka dni w nasze polskie góry, liczymy na to, że pogoda zimowa dopisze :) to będzie pierwszy wyjazd z naszym maluszkiem (4 miesiące) no i zastanawiam się, czy hotel ma obowiązek zapewnić łóżeczko dziecięce czy w naszym zakresie leży zorganizowanie na przykład łóżeczko turystyczne?
Monika Mama

Re: Wyjazd z dzieckiem

Post autor: Monika Mama »

Gdyście chcieli pojechać z dzieckiem na weekendowy wypad do Łodzi, to polecam Hotel The Loom przy Manufakturze. Hotel jest bardzo przestronny i pozwala zachować atmosferę intymności do tego stopnia, że nasze dziecko nie miało problemów z zasypianiem, a proszę mi wierzyć, że to na prawdę niecodzienne wydarzenie ;) Pięknie urządzony hotel z przygotowanym menu dla dzieci, a w dodatku jest na prawdę bardzo dobrze usytuowany względem atrakcji Łodzi. Spacer z dzieckiem nie jest wyprawą, a miłym sposobem na spędzenie czasu i bardzo to doceniam!
ODPOWIEDZ