Szkolenie niedaleko Katowic

Byłeś w podróży i możesz polecić hotel, w którym dane Ci było spędzić noc? Podziel się swoimi doświadczeniami, opowiedz o plusach i minusach, kosztach, standardzie i jakości obsługi.
Awatar użytkownika
izydor1964
Posty: 1
Rejestracja: 15 cze 2022, 12:16

Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: izydor1964 »

Możecie polecić jakieś sprawdzone miejsca, hotele najlepiej w Beskidach, gdzie moglibyśmy przeprowadzić szkolenie lub wyjazdy integracyjne? Zależy mi na tym, żeby było to dość niedaleko od Katowic, bo szkoda czasu na dojazd. Chcemy zorganizować szkolenie nowego produktu, który nasza firma będzie wprowadzała na rynek właśnie w przyszłym roku, mniej więcej w połowie, ale dodatkowo planujemy zorganizować też trochę rozrywek dla naszych pracowników:)
ankaa

Re: Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: ankaa »

W kontekście szkoleń BHP, zdecydowanie dobrą opcją jest https://www.ekofit.pl/ To miejsce, gdzie profesjonalizm idzie w parze z indywidualnym podejściem do klienta. Zdobędziecie tam kompleksową wiedzę, a obsługa zawsze służy pomocą z ogromnym zaangażowaniem.
dareek

Re: Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: dareek »

Moim zdaniem również warto zaznajomić się z ofertą jak sprzedaż metodą sandlera Ostatnio odkryłem tę stronę i zauważyłem, że oferuje ona wyjątkowo wartościowe warsztaty. Może to być dla was bardzo korzystna opcja.
coco

Re: Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: coco »

Rozważam skorzystanie z usług mentora biznesowego od pewnego czasu. Koleżanka poleciła mi interesującą ofertę dostępną na https://iwonafirmanty.pl/mentoring/ . Czy ktoś z was miał już okazję skorzystać z ich propozycji? Jakie są wasze opinie na ten temat?
dawiiid

Re: Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: dawiiid »

A może warto też jednak postawić na executive coach ? Właśnie widziałem niedawno, że mają oni całkiem dobrą ofertę i przede wszystkim też jednak szkolenia tutaj odbywają się na wysokim poziomie, więc może to będzie korzystny wybór
Wiotki

Re: Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: Wiotki »

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na umiejętności negocjacyjne, firma prowadzi kursy, które uczą, jak osiągać korzystne porozumienia w trudnych sytuacjach biznesowych. Szkolenia te są szczególnie wartościowe dla osób często uczestniczących w rozmowach kontraktowych. Szczegóły kursów dostępne są na https://4grow.pl/ i pokrywają różne scenariusze negocjacyjne.
ricki

Re: Szkolenie niedaleko Katowic

Post autor: ricki »

Szkolenia zamknięte https://www.humanskills.pl/szkolenia_za ... s-partner/ są przeznaczone dla osób, które chcą wzmocnić swoje kompetencje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Program szkolenia jest kompleksowy, obejmujący zarówno zarządzanie talentami, jak i rozwój kultury organizacyjnej oraz budowanie zaangażowania pracowników. Uczestnicy szkolenia mogą liczyć na zdobycie wiedzy i narzędzi, które umożliwią im efektywne wsparcie menedżerów i pracowników w realizacji celów biznesowych.
ODPOWIEDZ