System parkingowy

Byłeś w podróży i możesz polecić hotel, w którym dane Ci było spędzić noc? Podziel się swoimi doświadczeniami, opowiedz o plusach i minusach, kosztach, standardzie i jakości obsługi.
Vinea

System parkingowy

Post autor: Vinea »

Pytanie do osób, które prowadzą hotel czy pensjonat. Zainwestowaliście w jakiś profesjonalny system parkingowy albo chociaż szlabany? Jak rozwiązaliście kwestię parkingu? Mamy hotel w dość popularnym miejscu, więc nasz parking też jest dość oblegany. Dajcie znać, bo szukam rozwiązania tego problemu.
Ewelina19

Re: System parkingowy

Post autor: Ewelina19 »

Myślę, że szlabany to takie minimum, żeby zabezpieczyć swój parking. U mnie obowiązkowe były również kamery. Teren jest bezpieczny, a w razie jakichkolwiek problemów łatwo sprawdzić co się stało. Parking mojej firmy nie jest zbyt duży, bo jest to około 30 czy 40 miejsc parkingowych. Zdecydowałam się na skorzystanie z produktów dostarczonych przez taab , również zajęli się montażem systemu parkingowego. Wszystko działa i zgrywa się naprawdę super :)
everyn

Re: System parkingowy

Post autor: everyn »

My mamy szlabany, no i ogólnie parking mamy strzeżony, ważne jest dla nas to, by nasi klienci czuli się bezpiecznie na terenie naszego hotelu, a także by ich samochody były chronione. Jeżeli chodzi o nawierzchnię na parkingu, to jej wykonaniem zajęła się firma remontowo-budowlana URBUD https://urbud.pl/kontakt/ z Warszawy. Ich oferta jest rozbudowana, do zlecenia podeszli profesjonalnie, wykonali je terminowo i w bardzo dobrej cenie. Firma jest godna polecenia, jesteśmy zadowoleni z jakości ich usług.
ODPOWIEDZ